Kobieta - skandal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skandal (Film (1989)[Scandal] Reż.Michael Caton-Jones) ,

Artykuły - Skandal (6)

 • Dżentelmen to idiota!

  Dżentelmen to idiota!

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych mężczyzn z Polsce. Słynny ze swoich ostrych wypowiedzi i uznanych przez wielu za skandaliczne, zachowań. Człowiek, który nie boi się mówić tego, co myśli – specjalnie dla EksMagazynu Jerzy Urban opowiada o swoich miłościach, miłostkach, kobietach w swoim życiu i typie „prawdziwego mężczyzny”.
 • Miłość, kłótnie i adrenalina

  Miłość, kłótnie i adrenalina

  Gra w trzech hitowych serialach. Nie wywołuje skandali. Od czternastu lat kocha tę samą kobietę, choć przyznaje, że „mieli przejścia”. Przed czym ucieka za wszelką cenę?
 • Ta kobieta. Wallis Simpson

  Ta kobieta. Wallis Simpson

  Autorka największego skandalu obyczajowego XX wieku. Kobieta, dla której król zrezygnował z tronu.Bohaterka obsypanego Oscarami filmu "Jak zostać królem"!
 • Polityka miłości

  Polityka miłości

  Skandal obyczajowy zazwyczaj z hukiem kończy ich karierę. Ale to nie seks dyskredytuje polityka, tylko kłamstwa i hipokryzja. Bo prawdziwa miłość potrafi się obronić. Dla tej jednej jedynej warto nawet zaryzykować utratę władzy.
 • Nowa usługa - karmienie piersią

  Nowa usługa - karmienie piersią

  Skandal ze skażonym melaminą mlekiem i przetworami mlecznymi, w tym odżywkami dla dzieci, nasunął pewnej chińskiej mamie pomysł na zrobienie dobrego interesu.
 • Kobiety kochają skandale

  Kobiety kochają skandale

  Doświadczeni w tej materii Francuzi dowodzą, iż kobieta z niczego potrafi stworzyć trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i skandal.