skandal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skandal (Film (1989)[Scandal] Reż.Michael Caton-Jones) ,

Artykuły - Skandal (696)

 • Muzyczne skandale w roku 2016

  Muzyczne skandale w roku 2016

  Grudzień sprzyja wszelkim podsumowaniom. Tym razem przypominamy największe skandale w muzyce, w 2016 roku.
 • Podglądacze w pływackiej kadrze Korei. Trener podał się do dymisji

  Podglądacze w pływackiej kadrze Korei. Trener podał się do dymisji

  Główny trener reprezentacji Korei Południowej w pływaniu zrezygnował w środę z prowadzenia zespołu po ujawnieniu przez policję seksafery. Dwaj pływacy mieli potajemnie zainstalować kamery w kobiecej szatni. Swoje koleżanki podglądali od 2013 roku.
 • 10 największych skandali 2015 roku

  10 największych skandali 2015 roku

  Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, więc to dobry czas, by przypomnieć sobie skandale ostatnich 12 miesięcy. Sprawdźcie, czym zaskakiwali nas muzycy w 2015 roku - kolejność przypadkowa.
 • Skandal z powołaniem prezesa Tauronu. Ominął zakaz konkurencji

  Skandal z powołaniem prezesa Tauronu. Ominął zakaz konkurencji

  Jerzy Kurella objął kierowanie koncernem energetycznym Tauron, pomimo że obowiązuje go zakaz konkurencji z jego poprzednim pracodawcą - ustalił reporter RMF FM Krzysztof Berenda. Poprzednio Kurella był wiceprezesem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
 • Skandale lata 2015 w muzyce

  Skandale lata 2015 w muzyce

  "Nieważne co piszą, byle pisali". Gwiazdy może się do tego nie przyznają, ale taka dewiza często przyświeca ich publicznym zachowaniom. Przypomnijmy sobie, jakie skandale towarzyszyły nam tego lata w muzyce.
 • Libijscy żołnierze odesłani do kraju po seksualnym skandalu

  300 libijskich żołnierzy odbywających szkolenie w Wielkiej Brytanii wróci wcześniej do swego kraju. Powodem takiej decyzji jest seria ataków seksualnych na kobiety w pobliżu w Bassingbourn w środkowej Anglii.
 • Discopolowy skandal w Częstochowie

  Discopolowy skandal w Częstochowie

  Reklamowana jako "największa impreza w regionie" częstochowska Disco Vanila Party zakończyła się skandalem - donosi lokalna "Gazeta Wyborcza".
 • Generał upomniany i skazany na grzywnę za przestępstwa obyczajowe

  Generał upomniany i skazany na grzywnę za przestępstwa obyczajowe

  Generał Armii USA Jeffrey Sinclair, który przyznał się do zakazanych romansów z podwładnymi oficerami płci żeńskiej i innych przestępstw obyczajowych, został w czwartek ukarany przez sąd naganą oraz potrąceniem z żołdu 20 tys. dolarów w ciągu 4 miesięcy.
 • Włochy: Toksyczne odpady wysyłano do Afryki jako pomoc humanitarną

  Włochy: Toksyczne odpady wysyłano do Afryki jako pomoc humanitarną

  Groźne toksyczne odpady, takie jak baterie, opony, sprzęt AGD i karoserie starych aut wysyłały do Afryki jako rzekomą pomoc humanitarną dwie fikcyjne organizacje dobroczynne z północy Włoch. Obliczono, że do kilku krajów wywieziono co najmniej 1000 kontenerów.
 • Skandal w parlamencie wokół kampanii wyborczej po turecku

  Skandal w parlamencie wokół kampanii wyborczej po turecku

  Skandal, który wymusił przerwę w posiedzeniu, wybuchł w piątek w bułgarskim parlamencie na tle dyskusji nad nową ordynacją wyborczą, a konkretnie nad możliwością prowadzenia kampanii w innym języku niż oficjalny bułgarski, czyli po turecku.

Filmy - Skandal (14)

 • Skandal podczas gali Złotej Piłki

  Rozdano nagrody dla najlepszego piłkarza i najlepszej piłkarki w 2018 roku. Niestety więcej niż o wygranych mówiło się o seksistowskim skandalu, do którego doszło na scenie...
 • Remis Barcelony z Celtą. Kolejny błąd sędziów przeciwko Katalończykom

  FC Barcelona tylko zremisowała z Celtą Vigo 2-2 w meczu 14. kolejki Primera Division. "Duma Katalonii" została skrzywdzona przez arbitra, który w pierwszej połowie nie uznał prawidłowo zdobytej przez Luisa Suareza bramki.
 • Magdalena Ogórek: Polacy są manipulowani. To, co robi się z cytatami Kaczyńskiego to skandal

  "Żadnemu politykowi nie życzę demonstracji pod domem, ponieważ to jest koszmarne" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM Magdalena Ogórek pytana o to, dlaczego nie wzięła udziału we wczorajszej demonstracji kobiet, które uważają, iż prezes PiS chciałby zaostrzyć ustawę antyaborcyjną. "Musiałabym powiedzieć wszystkim Polkom i Polakom, że są od jakiegoś czasu manipulowani. I to, co robi się z cytatami Jarosława Kaczyńskiego, to jest skandal" - dodaje była kandydatka SLD na prezydenta. W rozmowie z Robertem Mazurkiem podkreśla: "Przede wszystkim PiS wyraziło troskę ustami pani premier Beaty Szydło o to, żeby życie było chronione także po urodzeniu". Magdalena Ogórek tłumacząc, dlaczego nie bierze udziału w marszach KOD-u pyta: "A demokracja w Polsce jest zagrożona? Bo nie widzę takich przesłanek". I dodaje: "Mam nadzieję, że KOD nie będzie używał haseł odsunięcia PiS od władzy ze wszelką cenę, a pan Kijowski ostudzi swój temperament".
 • Miley Cyrus - dyżurna skandalistka światowego show-biznesu

  Sławę zdobyła przed laty dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana, emitowanym na antenie jednej z telewizji. Dzisiaj z wizerunku grzecznej dziewczyny nie pozostało zbyt wiele. Miley Cyrus wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do tego, żeby wywołać jakiś skandal, bądź zaszokować.