Skandal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
skandal ,

Artykuły - Skandal (4)

 • Tommy Chong do Felicity Huffman: "Więzienie nie jest złe"

  Tommy Chong do Felicity Huffman: "Więzienie nie jest złe"

  Aktor i komik Tommy Chong postanowił wesprzeć Felicity Huffman i inne gwiazdy, którym grozi więzienie w związku ze skandalem korupcyjnym na amerykańskich uczelniach wyższych. Odtwórca roli Leo w serialu "Różowe lata 70-te" odwołał się do własnych przeżyć i wyjawił, że życie za kratami nie jest wcale takie beznadziejne.
 • Skandal w USA. Hit "Baby It's Cold Outside" zakazany w radiu. Promowanie kultury gwałtu?

  Skandal w USA. Hit "Baby It's Cold Outside" zakazany w radiu. Promowanie kultury gwałtu?

  Jedna z amerykańskich stacji radiowych w Cleverland w stanie Ohio wycofała z bożonarodzeniowej playlisty świąteczny szlagier. Chodzi o piosenkę "Baby It's Cold Outside". Zdaniem słuchaczy, ten bożonarodzeniowy hit promuje przemoc seksualną wobec kobiet.
 • Proboszcz nazwał dziecko "porażką". Wywołał burzę

  Proboszcz nazwał dziecko "porażką". Wywołał burzę

  ​Wideo z komunii w parafii pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego w Ząbrowie koło Iławy, odbiło się szerokim echem w sieci. Podczas mszy, proboszcz w niewybredny sposób skomentował pomyłkę przejętego chłopca służącego do mszy. Słowa "porażka jakaś" nie przyniosły duchownemu dobrej sławy.
 • "Skandal": CZOŁÓWKA

  Tytuł polski: "Skandal" Tytuł oryginalny: "Scandal" Gatunek: dramat Reżyseria: Michael Caton-Jones Scenariusz: Michael Thomas Zdjęcia: Mike Molloy Scenografia: Simon Holland Kostiumy: Jane Robinson Montaż: Angus Newton Muzyka: Carl Davis Producenci wykonawczy: Joe Boyd, Nik Powell Producenci: Stephen Woolley Obsada: Stephen Ward - John Hurt Christine Keele