siwe włosy

Artykuły - Siwe włosy (10)

 • Komórki macierzyste uciekają, więc włosy siwieją

  Komórki macierzyste uciekają, więc włosy siwieją

  Naukowcy odkryli, że siwienie włosów po okresach wzmożonego stresu lub uszkodzeniach skóry jest wynikiem utraty komórek macierzystych melanocytów (MsSCs). Czy można coś z tym zrobić?
 • Farbował włosy do serialu

  Farbował włosy do serialu

  Sześć lat po zakończeniu zdjęć do kultowego serialu "Przyjaciele" fani Matta LeBlanca znanego z roli Joey'a mogą się zdziwić widząc, że ma on kompletnie siwe włosy.
 • Porysował mi auto i co?

  Porysował mi auto i co?

  Piszę do Was, bo mam wrażenie że jednak żyjemy w kraju, który został nazwany przez jednego z naszych włodarzy "dzikim krajem". Bezsilność policji i prokuratury jest dla mnie zaskakująca, a długość załatwiania prostych czynności przyprawia o kolejne siwe włosy na głowie.(*)
 • Ignaczak: Piąty set przysparza siwych włosów

  Ignaczak: Piąty set przysparza siwych włosów

  - Zawsze chcielibyśmy wygrywać bez stresu 3:0, gdyż emocje towarzyszące tie - breakowi udzielają się również zawodnikom i przysparzają nam dodatkowych siwych włosów na głowie - żartował siatkarz Resovii, Krzysztof Ignaczak po wygranym 3:2 meczu Ligi Mistrzów z ACH Volley Bled.
 • Wystarczyło 45 dni, by Obama zaczął siwieć

  Wystarczyło 45 dni, by Obama zaczął siwieć

  Prasa amerykańska zauważa, że wystarczyło 45 dni, by na głowie amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy pojawiły się pierwsze siwe włosy.
 • Sony przytula drzewa

  Sony przytula drzewa

  Kolejne miliony wyprodukowanego sprzętu elektronicznego z pewnością są świetną pożywką dla fanboyów, jednak są to również kolejne siwe włosy na głowach ekologów.
 • Ryszard Krauze w spocie PiS?

  Ryszard Krauze w spocie PiS?

  PiS zaprezentowało nowy spot. Jego hasło: tylko PiS walczy z korupcją. Przekaz: ostry i sugestywny, w konwencji kryminału. Główny bohater: siwe włosy przystrzyżone na charakterystycznego jeżyka, potężny kark, cygaro w ustach. Czy to Ryszard Krauze?
 • Fetysz... siwych włosów

  Fetysz... siwych włosów

  - Laski to kręci - przekonywał mnie kiedyś kolega, widząc, że nie mogę oderwać wzroku od jego siwych włosów. Michał miał wówczas dwadzieścia parę lat, nie widzieliśmy się przez dwa ostatnie - stąd moja reakcja.
 • Po pięćdziesiątce też będziesz kochał

  Po pięćdziesiątce też będziesz kochał

  Miłość i seks nie jest wyłącznie domeną młodych. Coraz częściej zbliżenie okazuje się owocne po pięćdziesiątce... I nie musi napotykać większych przeszkód, nawet gdy mamy już siwe włosy.
 • Czeka nas horror

  System informatyczny, który od października zacznie funkcjonować w dzielnicowych wydziałach komunikacji, już przyprawia o siwe włosy urzędników. Zapowiadają, że jeśli nie zdążymy z rejestracją aut do końcem września, to utkniemy w gigantycznych kolejkach - pisze "Życie Warszawy". Będzie Sodoma i Gomora.

Filmy - Siwe włosy (2)

 • Jaki jest szybki sposób na zatuszowanie siwych włosów i odrostów?

  Odrosty to zmora wielu kobiet, które regularnie farbują włosy. Ekspertka Monika Manz zdradziła, jak zatuszować odrosty i siwe włosy. W jaki sposób nakładać specjalny kosmetyk na włosy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Maseczka na siwe włosy - dzięki niej odzyskają kolor!

  Siwe włosy są grube, twarde i zwykle pozbawione blasku, choć siwizna staje się coraz modniejsza. Nie poddawajcie się w walce o piękne włosy nawet wtedy, gdy te stracą naturalny kolor albo gdy zrezygnujecie z uciążliwego farbowania ich. Siwe włosy mogą być piękne - pełne blasku i koloru, wystarczy... domowa maseczka, która pomoże im w odpowiedniej regeneracji, a dodatkowo odżywi i nawilży. Zobaczcie nasz przepis!