Singielka (serial)

Filmy - Singielka (serial) (3)

  • Gwiazdy "Singielki" o wadach i zaletach życia w pojedynkę

    Aktorzy serialu "Singielka" opowiedzieli o plusach i minusach życia w pojedynkę. Anna Oberc, Filip Bobek i Mateusz Janicki zdradzili czy wolą pozostawać wolni, czy też dzielić życie z ukochanymi. - Widzę więcej negatywnych cech w byciu singlem. Jestem zwolenniczką dzielenia radości i smutków z innymi - powiedziała Oberc. - Poczucie wolności i przestrzeń czasowa to bez wątpienia duży plus. Minusy bycia singlem są najbardziej zauważalne w stricte organizacyjnych, codziennych czynnościach - podkreślił Bobek. (Agencja TVN/x-news)
  • Anna Oberc: Facet zabrał mnie na stację benzynową

    Gwiazdy serialu "Singielka" opowiedziały o swoich najdziwniejszych randkach. - Facet zabrał mnie na stację benzynową. Kupił mi sok i zaproponował nawet hot-doga. Stwierdziłam, że trzeba uciekać - zdradziła Anna Oberc. Jak się okazuje, jej koledzy z planu nie mają aż tak ciekawych i barwnych wspomnień. Filip Bobek wyznał, że każdą randkę wspomina miło. Cóż, tylko pozazdrościć... (Agencja TVN/x-news)
  • "Singielka": Samotna dziennikarka szuka miłości

    Być singielką to nie grzech, a znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie - kierując się tą zasadą, Elka, główna bohaterka nowego serialu, rozpoczyna poszukiwania idealnego mężczyzny.