singiel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
singiel (osoba bez partnera) ,

Filmy - Singiel (4)

 • Już teraz premiera drugiego singla Mariki. Na płytę poczekamy do jesieni

  Pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Mariki zatytułowany „Tabletki” ukazał się w czerwcu tego roku. Premierę dwóch kolejnych wokalistka zaplanowała na sierpień i wrzesień. Oba kawałki są już gotowe, a Marika koncentruje się na pracy nad pozostałymi utworami na płytę, która ukaże się w październiku. – Nigdy tak wcześniej nie funkcjonowałam, zawsze wszystko było na ostatnią chwilę, tym razem jakoś oddech jest większy, panuje spokój i swoboda. A ja mogę sobie siedzieć w studio i zajmować się miksami i ostatnimi pracami produkcyjnymi, tak, żeby album w całości pojawił się w sklepach w październiku – mówi Marika.
 • W październiku premiera singla Nataszy Urbańskiej

  20 października w Studiu Buffo po raz kolejny wystąpi Natasza Urbańska. Koncert ten będzie wyjątkowy, ponieważ artystka oficjalnie zaprezentuje pierwszy utwór promujący jej solową płytę. – Zagramy koncert w Studiu Buffo razem z zespołem June. W repertuarze znajdą się piosenki Seweryna Krajewskiego. Nie chcę zdradzić tytułu singla, gdyż będzie to wielka niespodzianka – podkreśla Urbańska, dodając, że ma już precyzowane plany wydawnicze na najbliższe miesiące.
 • Pectus z nowym teledyskiem

  Zespół Pectus pracuje nad swoją nową płytą, która pojawi się na rynku w przyszłym roku. Zapowiedzią płyty jest singel „Barcelona” który od kilku tygodni podbija radiowe playlisty. Podglądamy braci Szczepanik przy pracy nad klipem do tego singla, który realizowany był właśnie w Barcelonie!
 • Poznajecie go? Był dziecięcą gwiazdą!

  Kuba Molęda święcił kiedyś triumfy w zespole L.O.27. Teraz powraca z pierwszym solowym singlem - piosenką "Nie mów, że nie". Wokalista wykonał ją niedawno w studiu "Dzień Dobry TVN".