Simone Biles

Artykuły - Simone Biles (30)

 • Tokio 2020. Simone Biles: Nie jest łatwo się zresetować

  Tokio 2020. Simone Biles: Nie jest łatwo się zresetować

  Słynna amerykańska gimnastyczka Simone Biles, czterokrotna mistrzyni olimpijska, nie ukrywa obaw związanych z przesunięciem terminu igrzysk w Tokio. - Budowanie formy na kolejny rok będzie trudne pod względem psychicznym – przyznała.
 • Lionel Messi i Lewis Hamilton oraz Simone Biles z nagrodą Laureus

  Lionel Messi i Lewis Hamilton oraz Simone Biles z nagrodą Laureus

  Słynny argentyński piłkarz Lionel Messi i brytyjski kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton otrzymali w Berlinie nagrodę Laureus, wyróżnienie dla najlepszego sportowca 2019 roku. Wśród kobiet doceniono - podobnie jak rok temu - amerykańską gimnastyczkę Simone Biles.
 • Lionel Messi i Simone Biles sportowcami roku w plebiscycie AIPS

  Lionel Messi i Simone Biles sportowcami roku w plebiscycie AIPS

  Argentyński piłkarz Lionel Messi oraz amerykańska gimnastyczka Simone Biles zostali uznani za sportowców 2019 roku w plebiscycie Światowego Stowarzyszenia Prasy Sportowej (AIPS).
 • Biles i Nadal wygrali plebiscyt "L'Equipe" na "Mistrza mistrzów 2019"

  Biles i Nadal wygrali plebiscyt "L'Equipe" na "Mistrza mistrzów 2019"

  Amerykańska gimnastyczka Simone Biles i hiszpański tenisista Rafael Nadal wygrali plebiscyt francuskiej gazety "L'Equipe" na sportowego "Mistrza mistrzów 2019" (Champion des champions). Biles została w ten sposób uhonorowana drugi rok z rzędu.
 • MŚ w gimnastyce sportowej: Biles pobiła rekord Szczerby

  MŚ w gimnastyce sportowej: Biles pobiła rekord Szczerby

  Amerykańska gimnastyczka sportowa Simone Biles została w Stuttgarcie najbardziej utytułowaną zawodniczką w historii mistrzostw świata. W niedzielę zdobyła dwa kolejne złota - w ćwiczeniach wolnych i na równoważni - i ma w dorobku już 25 krążków.
 • MŚ w gimnastyce sportowej. 16. złoty medal Simone Biles

  MŚ w gimnastyce sportowej. 16. złoty medal Simone Biles

  Amerykańska gimnastyczka Simone Biles zdobyła w Stuttgarcie szesnasty w karierze złoty medal mistrzostw świata, triumfując w wieloboju indywidualnym. Dzień wcześniej wraz z koleżankami zwyciężyła w zawodach drużynowych.
 • Gimnastyka sportowa. Simone Biles z 21. medalem MŚ

  Gimnastyka sportowa. Simone Biles z 21. medalem MŚ

  Gimnastyczka Simone Biles wywalczyła 15. złoty medal podczas mistrzostw świata, kiedy Amerykanki wywalczyły tytuł drużynowo na imprezie w Stuttgarcie
 • MŚ w gimnastyce sportowej. Czwarty medal Biles w Dausze, tym razem srebrny

  MŚ w gimnastyce sportowej. Czwarty medal Biles w Dausze, tym razem srebrny

  Amerykanka Simone Biles zajęła w Dausze drugie miejsce w ćwiczeniach na poręczach w mistrzostwach świata w gimnastyce sportowej. To jej czwarty medal wywalczony podczas imprezy w Katarze, poprzednie trzy były złote. Zwyciężyła Belgijka Nina Derwael.
 • MŚ w gimnastyce sportowej. Trzynasty złoty medal Biles

  MŚ w gimnastyce sportowej. Trzynasty złoty medal Biles

  Amerykanka Simone Biles zdobyła w Dausze mistrzostwo świata w skoku. To jej trzynasty złoty medal w karierze, co jest rekordem w gimnastyce sportowej, a trzeci podczas tegorocznej imprezy. Wcześniej triumfowała drużynowo oraz w wieloboju indywidualnym.
 • MŚ w gimnastyce sportowej. Biles zwyciężyła w wieloboju indywidualnym

  MŚ w gimnastyce sportowej. Biles zwyciężyła w wieloboju indywidualnym

  Amerykanka Simone Biles zdobyła w Dausze czwarty tytuł mistrzyni świata w wieloboju indywidualnym. Dotychczas żadnej gimnastyczce nie udała się ta sztuka. W przeszłości trzy tytuły mistrzowskie zdobyła Rosjanka Swietłana Chorkina.

Filmy - Simone Biles (2)