siłownia

Artykuły - Siłownia (106)

 • Jak wysmuklić wewnętrzną stronę ud?

  Jak wysmuklić wewnętrzną stronę ud?

  Wewnętrzna strona ud to jedna z bardziej kłopotliwych części ciała u kobiet. Problemem jest “galaretowata” warstwa, z którą na szczęście można sobie poradzić. Przede wszystkim należy ukierunkować treningi na spalanie tkanki tłuszczowej.
 • "Gazeta Wyborcza": Siłownia pozywa rząd PiS

  "Gazeta Wyborcza": Siłownia pozywa rząd PiS

  ​Sieć Orangetheory Fitness chce prawie pół miliona złotych odszkodowania od państwa za zamknięcie siłowni - informuje czwartkowa "Gazeta Wyborcza".
 • Domowe treningi w czasie epidemii - jakie urządzenia wybrać?

  Domowe treningi w czasie epidemii - jakie urządzenia wybrać?

  Regularne treningi to najlepszy sposób na poprawę samopoczucia, sylwetki oraz zadbanie o układ odpornościowy i energię o każdej porze dnia. Zajęcia sportowe na co dzień kojarzymy z klubami fitness, sekcjami sportowymi, basenem lub bieganiem w parku. Rzeczywiście, w takich miejscach mamy najlepsze warunki do treningów, ale obecna sytuacja zmusiła właścicieli siłowni i klubów do ich czasowego zamknięcia. W dobie pandemii koronawirusa najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem są ćwiczenia wykonywane we własnym domu lub mieszkaniu. Przyjrzyjmy się zatem rodzajom sprzętu, który przyda się przy tworzeniu małej domowej siłowni. Takie rozwiązanie pomoże poprawić sylwetkę w czasie epidemii, ale z pewnością będzie nam służyć również w czasach, gdy zagrożenie zostanie zażegnane.
 • Pokaż klasę na siłowni: Designerskie stroje sportowe

  Pokaż klasę na siłowni: Designerskie stroje sportowe

  Sezon letni powoli dobiega końca, a wraz z nim odchodzi pogoda sprzyjająca uprawianiu sportów na zewnątrz. Nie oznacza to jednak, że mamy rezygnować z aktywności fizycznej. Siłownia, basen czy zajęcia jogi pomogą nam zachować doskonałą sylwetkę. Zapisując się na treningi, zadbaj o stylowy strój sportowy.
 • Naukowcy z UW poprawią treningi sportowców

  Naukowcy z UW poprawią treningi sportowców

  Nowy system na podstawie bieżącej analizy parametrów biologicznych i biochemicznych pozwoli dostosowywać poziom aktywności fizycznej i treningu do aktualnych możliwości organizmu. Rozwiązanie ma automatycznie modyfikować planowane obciążenia treningowe, dzięki czemu zawodnik utrzyma się w granicach optymalnego dla niego poziomu intensywności treningu a jego praca przyniesie najlepsze możliwe efekty.
 • Domowa siłownia – które sprzęty będą niezbędne?

  Domowa siłownia – które sprzęty będą niezbędne?

  Myślisz o zorganizowaniu własnej domowej siłowni? To rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób, bo choć wymaga pewnego wkładu finansowego – to inwestycja szybko się zwraca. Podpowiadamy, jakie sprzęty będą potrzebne do tego, by urządzić siłownię w domu.
 • Dwie minuty intensywnego treningu wystarczą

  Dwie minuty intensywnego treningu wystarczą

  Naukowcy odkryli, że już 2 minuty intensywnego treningu interwałowego jest równie korzystna dla organizmu co 30 minut aktywności fizycznej o standardowym natężeniu.
 • Stylowo (nie tylko) na siłowni

  Stylowo (nie tylko) na siłowni

  Elementy sportowej garderoby doskonale przyjęły się w modzie casualowej. Coraz chętniej włączamy je do codziennych zestawów. Zyskujemy przy tym nie tylko uczucie komfortu, lecz także miejski, niezobowiązujący styl, który z powodzeniem odnajduje się w biurze. W artykule podpowiadamy u których projektantów szukać inspiracji sportową elegancją oraz jak łączyć ubrania sportowo-casualowe.
 • Lee Coupland ma sześciopak od chirurga

  Lee Coupland ma sześciopak od chirurga

  Nie masz ochoty ćwiczyć? Nudzi cię przesiadywanie na siłowni, a chcesz mieć super sześciopak? Nic prostszego!

Filmy - Siłownia (58)