Motoryzacja - silny wiatr

Artykuły - Silny wiatr (5)

 • Horror. Zamiecie, korki, MPK za darmo!

  Polska zmaga się z mocnym atakiem zimy. Wczorajsze intensywne opady spowodowały wieczorny paraliż południowej części kraju.
 • Zima nie odpuszcza

  Zima przypuściła zmasowany atak. W prawie całym kraju padał śnieg, wiał silny wiatr, a termometry wskazywały nawet 12 stopni na minusie.
 • Zima ostro atakuje!

  Zima ostro atakuje!

  Przewidywania synoptyków się sprawdziły - zima po raz pierwszy w tym sezonie zaatakowała Polskę.
 • Kierowcy kontra zima

  Kierowcy kontra zima

  Niemal w całej Polsce kierowcy wciąż muszą się zmagać z zimowymi utrudnieniami. Ciężko jest w Wielkopolsce, gdzie od rana nieustannie pada śnieg, a jazdę dodatkowo utrudnia silny wiatr. Złe warunki panują także w Łódzkiem, na Pomorzu i na Dolnym Śląsku.
 • Dębica w Italii

  Dębica w Italii

  Bezchmurne niebo, grzejące słońce i silny wiatr. Taką właśnie pogodę zastali polscy dziennikarze, których T.C. Dębica S.A. zaprosiła do Włoch na prezentację nowej opony o nazwie DĘBICA PASSIO, która już wchodzi na rynek. Najnowszy produkt ma za zadanie zastąpić używaną do tej pory Vivo. Passio jest oponą letnią klasy średniej o indeksie prędkości T=190 km/h i została zaprojektowana w europejskim centrum projektowym Goodyear'a w Luksemburgu. Wizyta we Włoszech była okazją, aby przetestować nowy produkt nie tylko na szybkich autostradach, ale również na znanym torze wyścigowym Vallelunga pod Rzymem.