silnik

Artykuły - Silnik (766)

Filmy - Silnik (11)

 • Żarłacz biały zaatakował motorówkę. Zaczął kąsać silniki

  Chwilę grozy przeżyło dwóch wędkarzy łowiących na oceanie u wybrzeży Południowej Australii. Ich motorówka została zaatakowana przez żarłacza białego, który zaczął kąsać silnik łodzi. Całą sytuację wędkarze zarejestrowali za pomocą drona. Jak przyznali, był to najbardziej agresywny rekin, jakiego widzieli w czasie 12 lat połowów na tych wodach. Po kilku minutach nieudanych ataków, zwierzę znudziło się i odpłynęło. (STORYFUL/x-news)
 • W trakcie lotu odpadła część silnika. Wnętrze rozgrzane do czerwoności

  Podczas lotu z Atlanty do Baltimore w samolocie linii Delta uszkodziła się część silnika. Sytuację nagrał jeden z pasażerów. W związku z uszkodzeniem samolot awaryjnie lądował w Raleigh w Północnej Karolinie. Lądowanie przebiegło prawidłowo i żaden ze 148 pasażerów ani nikt z załogi nie ucierpiał. W silniku urwał się czubek głowicy. Ekspert lotniczy John Cox stwierdził, że jest to bardzo rzadka usterka. (STORYFUL/x-news)
 • Silnik samolotu stanął w ogniu. Przerażające nagranie

  Silnik samolotu pasażerskiego stanął w ogniu, co zmusiło pilota do awaryjnego powrotu na lotnisko Tocumen International w stolicy Panamy. Linia lotnicza poinformowała, że przyczyną niebezpiecznego incydentu był ptak, który wleciał do silnika maszyny. Nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Zbagatelizowali siłę silnika samolotu

  Ludzie oglądający start Boeinga 757 na lotnisku Skiathos w Grecji musieli być zdziwieni siłą silnika potężnej maszyny. Podmuch wiatru przy starcie był tak duży, że otworzył i wygiął klapę bagażnika stojącego nieopodal samochodu. Czy widowisko było tego warte? (STORYFUL/x-news)