sieroty

Artykuły - Sieroty (12)

 • Rodziny z USA zaskarżyły rosyjski zakaz adoptowania sierot

  W Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu złożono zbiorową skargę na wprowadzony przez Rosję zakaz adoptowania rosyjskich sierot przez obywateli USA - poinformowało radio Echo Moskwy.
 • Gwiazdor szuka rodziny dla sieroty

  Gwiazdor szuka rodziny dla sieroty

  Brytyjski piosenkarz Elton John nie zamierza poprzestawać w staraniach o wydostanie ukraińskiego chłopca z sierocińca po tym, jak prośba gwiazdora o adopcję została odrzucona ze względu na wiek artysty i jego orientację seksualną.
 • Jolie odwiedziła haitańskie sieroty

  Jolie odwiedziła haitańskie sieroty

  Angelina Jolie przedłużyła swoją letnią misję dobrej woli udając się do Haiti, gdzie odwiedziła dzieci pozostawione bez dachu nad głową po tragicznym trzęsieniu ziemi, które nawiedziło ten kraj w styczniu.
 • Haiti: Wypisują sieroty ze szpitali, bo brakuje miejsc

  Haiti: Wypisują sieroty ze szpitali, bo brakuje miejsc

  Najmłodsi Haitańczycy ocaleni z trzęsienia ziemi sprzed dwóch tygodni stanowią obecnie najpoważniejszy problem dla organizacji charytatywnych. Szacuje się, że na skutek kataklizmu nawet milion dzieci mogło stracić co najmniej jednego rodzica i zostać bez opieki.
 • Pierwsze adoptowane haitańskie sieroty już we Francji

  Pierwsze adoptowane haitańskie sieroty już we Francji

  Samolot, którym ze zniszczonego przez trzęsienie ziemi Haiti leciało trzydzieści troje dzieci adoptowanych przez francuskie rodziny, wylądował w piątek po godz. 20 na paryskim lotnisku Roissy-Charles de Gaulle. Na dzieci czekała Pierwsza Dama Carla Bruni-Sarkozy.
 • Haitańskie sieroty odleciały do Holandii

  Holenderska agencja adopcyjna poinformowała w czwartek, że samolot, na pokładzie którego jest 109 haitańskich dzieci adoptowanych przez holenderskie rodziny, już wyleciał ze stolicy Haiti, Port-au-Prince.
 • Zagłębie Lubin: Sieroty po Smudzie

  Piękny nowy stadion, bogaty sponsor i dopiero przedostatnie miejsce w tabeli. Zagłębie Lubin, po rocznym pobycie w pierwszej lidze (karna degradacja) , z trudem wróciło do ekstraklasy. Sytuację uratował dopiero Orest Lenczyk, z którym jednak nie podpisano nowego kontraktu. Drużynę powierzono niedoświadczonemu Andrzejowi Lesiakowi. Eksperyment się nie powiódł i trzeba było wzywać na pomoc Franciszka Smudę.
 • Sieroty Casanovy

  Polscy politycy są jak Casanova. Wciąż doznają nowego uniesienia. Przeżywają je równie gwałtownie, jak potem porzucają. A owoce jednorazowych uniesień zostają. Dłużej niż rządy, polityczne kariery, partie. Polska pełna jest sierot po Casanovie.
 • Euro-sieroty

  Euro-sieroty

  Widok płaczącego dziecka działa silnie na emocje. Kto wie, czy nie bardziej wzrusza nawet twarz zapłakanego nastolatka.
 • PiS zyska dzięki "sierotom po Lepperze"?

  Wyborczy spot PiS zatytułowany "Niedawno temu w Polsce" może być skuteczny; z drugiej strony nie brak w nim znaczących błędów, a przekaz jest "prymitywny" - specjaliści od marketingu politycznego i medioznawcy są podzieleni w ocenie najnowszej reklamówki PiS.

Filmy - Sieroty (6)