Siekiera

Artykuły - Siekiera (15)

 • Siekiera: Dariusz "Malina" Malinowski nie żyje

  Siekiera: Dariusz "Malina" Malinowski nie żyje

  W mediach społecznościowych pojawiły się informacje o śmierci Dariusza "Maliny" Malinowskiego, basisty (później także wokalisty) grupy Siekiera, jednej z legend polskiej sceny niezależnej z lat 80.
 • Test Faceta: Siekiera Fiskars X7

  Test Faceta: Siekiera Fiskars X7

  Czegoś takiego jeszcze nie trzymaliśmy w rękach. Przed wami pierwsza "świąteczna" siekiera od fińskiego producenta - Fiskars X7. Nie, to wcale nie są żarty.
 • Postularis. Zapomniany artysta z małego garażu

  Postularis. Zapomniany artysta z małego garażu

  Jest trochę lakiernikiem, trochę malarzem. Artystą, ale i rzemieślnikiem. Tworzy na zlecenie i z wewnętrznej potrzeby. Jego pracownią jest mały garaż. Pasuje mu to, bo tam nikomu nie przeszkadzają jego zamaszyste ruchy. Sławy jeszcze nie zdobył, ale to nie dla niej pracuje. Poznajcie Postularisa - człowieka, który malowanie aerografem opanował niemal do perfekcji.
 • Wyniki konkursu Fiskars

  Wyniki konkursu Fiskars

  Prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, posadzić drzewo i wybudować dom. Przynajmniej do ostatniej czynności będzie potrzebna siekiera. Jeśli już stoi dom, a w środku jest kominek, to siekiera jest wręcz niezbędna.
 • Rabusie w burkach przy Oxford Street

  Nietypowy napad na jeden ze sklepów przy Oxford Street w Londynie. Ubrani w burki i uzbrojeni w siekiery mężczyźni ukradli z popularnego domu handlowego Selfridges zegarki o wartości miliona funtów.
 • Zaatakowana przez wilka 56-latka zabiła go siekierą

  Zaatakowana przez wilka 56-latka zabiła go siekierą

  Pewna dagestańska emerytka została bohaterką miejscowych mediów po niezwykłym starciu z wilkiem, który ją zaatakował; kobiecie udało się dosięgnąć siekiery, którą wzięła do naprawy ogrodzenia. Kilkakrotnie ugodziła nią zwierzę w głowę i uniknęła zagryzienia.
 • Będzie nowa Siekiera!

  Będzie nowa Siekiera!

  Siekiera - największa legenda lat 80. i mit festiwalu w Jarocinie - wraca po 25 latach z nowym materiałem.
 • Płód miał przynieść mu bogactwo

  Płód miał przynieść mu bogactwo

  Pewien Laotańczyk zamordował swoją ciężarną żonę, by... z płodu zrobić talizman na szczęście. Jego nienarodzone dziecko miało pomóc mu wygrać na loterii. Nie pomogło.
 • Laski, siekiera i tryskająca krew - wizja rodem z filmów Tarantino!

  Laski, siekiera i tryskająca krew - wizja rodem z filmów Tarantino!

  - To nie jest moje, ja nie mam takich myśli - piosenkarz wyjaśnia metody działania szatana.
 • Płyty legend Jarocina!

  Płyty legend Jarocina!

  Dorobek najsłynniejszych zespołów w dziejach festiwalu w Jarocinie zostanie w 2008 roku uwieczniony na płytach kompaktowych.