sidła

Artykuły - Sidła (11)

 • Szympansy rozbrajają sidła kłusowników

  Szympansy żyjące dziko w Afryce Zachodniej potrafią unieszkodliwić sidła zastawiane przez ludzi - informuje serwis internetowy BBC.
 • "Majka": Zemsta zdradzonych kobiet

  "Majka": Zemsta zdradzonych kobiet

  Nawet najpiękniejsze kłamstwo ma krótkie nogi. Wkrótce przekona się o tym jeden z bohaterów "Majki" - Gustaw Marecki (Jan Monczka). Wpadnie w sidła zastawione przez "jego" kobiety.
 • Miłosne kłusowniczki

  Miłosne kłusowniczki

  Serce to samotny myśliwy, zdarza mu się również kłusować. Zastawiać sidła na związanych z kimś innym. Czasami udaje się stworzyć w ten sposób szczęśliwy związek, ale często skórka okazuje się niewarta wyprawki...
 • "Sidła na Samoobronę zakładano wyrafinowanie"

  Były minister rolnictwa Andrzej Lepper, który zeznaje dziś przed sejmową komisją śledczą ds. nacisków ocenił, że działania w sprawie afery gruntowej były konsekwencją sprawy taśm Renaty Beger.
 • "Premier wpadł we własne sidła"

  "Premier wpadł we własne sidła"

  Wicemarszałek Sejmu Bronisław Komorowski (PO) uważa, że poziom wzajemnej niechęci koalicjantów daje "światełko nadziei", iż dojdzie do przedterminowych wyborów, które - jego zdaniem - są konieczne.
 • ManU rzucił sidła na Teveza

  ManU rzucił sidła na Teveza

  Manchester United nie rezygnuje z kolejnych wielkich transferów i co za tym idzie wielkich wydatków.
 • Wpadły w sidła SKOK

  Wpadły w sidła SKOK

  Kasy oszczędnościowo-kredytowe po cichu próbują osaczyć i przeciągnąć na swoją stronę banki spółdzielcze. Mogą polegać na posłach, jak na Zawiszy.
 • MSP zastawia sidła na szefa Ciechu

  Skarb państwa szykuje się do zmian we władzach giełdowej spółki. Najpierw jednak musi polecieć głowa szefa Kompanii Węglowej. Walne Ciechu, które odbyło się 17 lutego, zmieniło radę nadzorczą (RN) spółki.
 • Europa wpadnie w sidła

  Władze firmy Take 2 wydały oświadczenie, w którym zapowiadają plany dostarczenia na Stary Kontynent opracowanej przez japońskie studio Tecmo gry akcji na konsolę Sony PlayStation 2. W "Trapt" trafimy do fantastycznego świata, który został opracowany w oparciu o wizję średniowiecznej Europy. Głównym bohaterem produkcji ma być księżniczka Allura - zdetronizowana członkini rodziny królewskiej, która została wrobiona w morderstwo swojego ojca, króla Olafa. Niedługo później p
 • W. Dafoe: Małżeński seks przed kamerą

  W. Dafoe: Małżeński seks przed kamerą

  Willem Dafoe ("Maderlay", "Aviator") w swej aktorskiej karierze grał już Chrystusa, który marzy o Marii Magdalenie ("Ostatnie kuszenie Chrystusa" ) oraz był polewany gorącym woskiem przez Madonnę w erotycznej scenie filmu "Sidła miłości". Teraz 50-letni aktor wystąpił przed kamerą w scenie seksualnej ze swoją żoną - włoską aktorką i reżyserką Giadą Colagrande.

Filmy - Sidła (3)

 • Dziki kot w potrzasku. Wstrząsające

  To musiał być widok chwytający za serce. Ludzie zajmujący się ochroną dzikiej przyrody ruszyli na pomoc lampartowi złapanemu w potrzask. Cała sytuacja miała miejsce w środkowych Indiach. Na szczęście, tym razem pomoc przyszła w porę.
 • Nie mogli go tak zostawić. Orzeł w sidłach

  Dobrze, że byli w okolicy! Grupa myśliwych natknęła się w lesie na skrępowanego orła. Ptak wpadł w sidła ukryte przy ziemi. Pętla owinęła mu się wokół szyi, uniemożliwiając wyswobodzenie. Co prawda niełatwo było do niego dotrzeć, ale koniec końców akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem. Zobaczcie
 • Niedźwiadek uwięziony w sidłach. Weterynarze przybyli w porę

  Greccy weterynarze zostali wezwani do pilnej sprawy. Przejeżdżający drogą ludzie zauważyli, że w krzakach nieopodal leży zaplątany w sidła niedźwiedź. Zwierzę było uwięzione najprawdopodobniej przez cały dzień. Było tak wyczerpane, że najprawdopodobniej padłoby po kilku godzinach. Na szczęście pomoc przyszła w porę. Po podaniu środka nasennego, lekarze wyswobodzili łapę i kark niedźwiedzia, opatrzyli ranę i podali kroplówkę. Dodatkowych nerwów przysparzał fakt, iż po drugiej stronie drogi całą sytuację obserwowała mama niedźwiadka. Nie wiadomo było jak się zachowa, gdy zobaczy ludzi przy młodym. Na szczęście, tym razem możemy mówić o szczęśliwym zakończeniu.