show-biznes

Artykuły - Show-biznes (84)

Filmy - Show-biznes (23)

 • Czy istnieje idealny sposób na podryw?

  Jaki patent na podryw mają gwiazdy? Jakie teksty są żałosne, a które przyciągają uwagę polskich aktorek? A może znacie sposób "na kasztana", który stosuje aktor Adam Fidusiewicz? Zobaczcie nasz Szybki strzał!
 • Dzieci show biznesu

  Media z zaciekawieniem przyglądają się życiu dzieci największych gwiazd. I nikogo już nie dziwi to, że cały świat o nich mówi. Nierzadko przed ich urodzeniem. Córka Kim Kardashian i Kanye Westa nosi imię North West, co w tłumaczeniu oznacza "północny zachód". Nie ustają spekulacje na temat kolejnego, oryginalnego imienia, jakie rodzice dadzą przyszłemu bratu North. Blue Ivy z kolei, to córka amerykańskich wokalistów: Beyonce i Jaya-Z. Dumny ojciec udzielił niedawno wywiadu, w którym stwierdził, że Blue wyrośnie najprawdopodobniej na najgorsze i najbardziej zepsute dziecko.
 • Syn Majki Jeżowskiej przygotowuje płytę z jej piosenkami

  To będzie dość nietypowy projekt, oparty na różnych moich piosenkach, ale w interpretacji artystów z alternatywnej sceny muzycznej – zdradza Majka Jeżowska. Wokalistka podkreśla, że na taki pomysł wpadł jej syn Wojtek, który jest reżyserem i producentem. Wcześniej produkował on teledyski mamy m.in. do utworu „Chcę z Tobą spędzić święta”, wykonywanego w duecie z zespołem De Mono. Majka Jeżowska zdradza, że nagrania trwają już od jakiegoś czasu, ale twórcy nie śpieszą się, bo chcą, żeby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe.
 • Ewa Farna: w show-biznesie czasem trzeba tupnąć nogą

  Wychowywano mnie na grzeczną dziewczynkę – mówi Ewa Farna. W show-biznesie wokalistka musiała jednak nauczyć się stanowczości i umiejętności walczenia o swoje. Zawsze stara się jednak zachowywać tak, by mogła być z siebie dumna. Zdaniem Ewy Farnej w świecie show-biznesu trzeba umieć walczyć o swoje. Jej samej nie zawsze przychodziło to łatwo, rodzice wpajali jej bowiem nieco inne wartości. Musiała więc nauczyć się stanowczości i umiejętności egzekwowania tego, czego oczekuje od współpracowników.