Sharon Stone

Synonimy:
Stone Sharon,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sharon Stone (97)

 • Sharon Stone wróciła do fryzury z "Nagiego instynktu"

  Sharon Stone wróciła do fryzury z "Nagiego instynktu"

  Liczni wielbicieli Sharon Stone mają powody do zadowolenia. Ich idolka zdecydowała się na radykalne skrócenie włosów, dzięki czemu znów wygląda jak Catherine Tramell, czyli bohaterka kultowego thrillera erotycznego "Nagi instynkt" z 1992 roku.
 • ​Sharon Stone poraził piorun

  ​Sharon Stone poraził piorun

  Pod koniec roku ukaże się autobiografia Sharon Stone. Ale nim to nastąpi, gwiazda zdradza kolejne ciekawostki ze swojego życia. Ostatnio przyznała, że kiedyś w swoim domu podczas prasowania ubrań doświadczyła porażenia piorunem.
 • Sharon Stone w bikini. Doskonała sylwetka 62-latki

  Sharon Stone w bikini. Doskonała sylwetka 62-latki

  Sharon Stone na Instagramie zamieściła kilka kadrów z zabawy przy basenie. Zdjęcia w bikini zachwyciły fanów 62-letniej aktorki, która może pochwalić się doskonałą sylwetką!
 • Nicolas Cage zagra "Króla tygrysów"? Sharon Stone zachwycona!

  Nicolas Cage zagra "Króla tygrysów"? Sharon Stone zachwycona!

  Nie milkną echa najgorętszej decyzji castingowej początku tygodnia. Ogłoszono, że rolę Joego Exotica, któremu rozgłos przyniósł serialowy dokument Netfliksa "Król tygrysów", zagra w powstającym właśnie serialu Nicolas Cage. Z decyzji zadowolona jest Sharon Stone. Napisała nawet o tym na Twitterze.
 • Sharon Stone w żałobie po przyszywanej babci

  Sharon Stone w żałobie po przyszywanej babci

  Eileen Mitzman, którą słynna aktorka nazywała swoją przyszywaną babcią, odeszła w niedzielę w jednym z nowojorskich szpitali. Stone, dzieląc się tą smutną infoormacją z fanami, po raz kolejny skrytykowała amerykańskie władze za opieszałość w walce z pandemią.
 • Przyszywana babcia Sharon Stone zmarła na koronawirusa

  Przyszywana babcia Sharon Stone zmarła na koronawirusa

  Eileen Mitzman, którą słynna aktorka nazywała swoją przyszywaną babcią, odeszła w niedzielę, 19 kwietnia, w jednym z nowojorskich szpitali. Stone, dzieląc się tą smutną informacją z fanami, po raz kolejny skrytykowała amerykańskie władze za opieszałość w walce z pandemią.
 • Dlaczego Sharon Stone na oscarową galę założyła T-shirt?

  Dlaczego Sharon Stone na oscarową galę założyła T-shirt?

  W 1996 r. na oscarowej gali Sharon Stone zaprezentowała się w stylizacji, której częścią był grafitowy T-shirt z sieciówki. W wywiadzie, jakiego aktorka udzieliła Naomi Campbell, zdradziła, że planowała założyć coś bardziej klasycznego, ale przed ceremonią prześladował ją straszny pech.
 • Sharon Stone uczy, jak wzmocnić płuca przed COVID-19

  Sharon Stone uczy, jak wzmocnić płuca przed COVID-19

  Sharon Stone zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie pokazujące proste ćwiczenie oddechowe, które pokazał jej znajomy lekarz. Wykonują je chorzy na zapalenie płuc, ale może się przydać także podczas pandemii koronawirusa.
 • Sharon Stone krytykuje amerykański rząd

  Sharon Stone krytykuje amerykański rząd

  Aktorka szczególnie niepokoi się los pracowników medycznych, którzy narażają się, ratując życie ratując ludzi zarażonych COVID–19. I często sami potem chorują i umierają. „Brakuje reakcji ze strony rządu”, mówi aktorka.
 • Sharon Stone krytykuje amerykański rząd za złą reakcję na rozwój pandemii

  Sharon Stone krytykuje amerykański rząd za złą reakcję na rozwój pandemii

  Sharon Stone szczególnie niepokoi się los pracowników medycznych, którzy narażają się, ratując życie ratując ludzi zarażonych COVID–19. I często sami potem chorują i umierają. „Brakuje reakcji ze strony rządu” - mówi aktorka.

Zdjęcia - Sharon Stone (29)

 • film.interia.pl
  Sharon Stone: Powtórka z "Nagiego insynktu"
 • film.interia.pl
  Sharon Stone: Powtórka z "Nagiego insynktu"
 • film.interia.pl
  Sharon Stone: Powtórka z "Nagiego insynktu"
 • film.interia.pl
  Sharon Stone: Powtórka z "Nagiego insynktu"
 • film.interia.pl
  Sharon Stone: Powtórka z "Nagiego insynktu"
 • film.interia.pl
  Sharon Stone: Powtórka z "Nagiego insynktu"

Filmy - Sharon Stone (1)

 • 10 kobiecych furii

  W kolejnej odsłonie subiektywnego rankingu "Krzywe Kino 10" przedstawiamy wam 10 najbardziej śmiercionośnych filmowych bohaterek. Ich umysły i ciała stały się siedliskiem demonów, narzędziem zemsty albo kłębowiskiem psychopatycznego pożądania...