Seymour

Artykuły - Seymour (25)

 • Jane Seymour: Aktorka naturalna

  Jane Seymour: Aktorka naturalna

  Jane Seymour zyskała sławę dosłownie z dnia na dzień, kiedy w 1973 roku zagrała dziewczynę Bonda w "Żyj i pozwól umrzeć". Nie przypisuje sobie jednak zasług z tego tytułu.
 • Bardzo poszukiwany aktor?

  Bardzo poszukiwany aktor?

  Philip Seymour Hoffman prowadzi finalne rozmowy w sprawie głównej roli w nowym filmie Antona Corbijna, "A Most Wanted Man".
 • Jaki nowy film Clooneya?

  Jaki nowy film Clooneya?

  Ryan Gosling, Evan Rachel Wood, Phillip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Marisa Tomei to gwiazdy najnowszego filmu w reżyserii George'a Clooney'a - "Ides of March".
 • Przez chorobę straciła matkę, teraz wspiera innych

  Przez chorobę straciła matkę, teraz wspiera innych

  Jane Seymour w 2007 r. straciła mamę z powodu udaru mózgu związanego z migotaniem przedsionków. Teraz stara się szerzyć na świecie wiedzę na temat tej choroby, jako ambasadorka kampanii "1 Mission 1 Million - Getting to the Heart of Stroke".
 • Trzebiatowska u boku Jane Seymour

  Trzebiatowska u boku Jane Seymour

  Marta Żmuda Trzebiatowska - aktorka, której popularność przyniósł serial "Teraz albo nigdy!", zagrała w amerykańskiej produkcji "Love, wedding, marriage" u boku samej... Jane Seymour. Jak do tego doszło?
 • Crowded House

  Australijska formacja pop-rockowa. Przez fanów nazywana także The Crowdies. W jej składzie grają - Neil Finn (wokal, gitara, fortepian), Nick Seymour (gitara basowa), Mark Hart (gitara basowa, klawisze) oraz Matt Sherrod (perkusja). Najbardziej znani za sprawą przeboju "Don't Dream It's Over". Powstała na gruzach nowozelandzkiego zespołu - Split Enz. Najpierw narodziła się formacja The Mullanes, którą z początkiem 1985 roku powołali do życia - Nowozelandczyk Neil Finn oraz Australijczycy - Pa
 • Anderson i Hoffman o sekcie

  Anderson i Hoffman o sekcie

  Philip Seymour Hoffman wystąpi w nowym filmie Paula Thomasa Andersona "Master" - religijnym dramacie rozgrywającym się w Ameryce lat 50. Będzie to ich piaty wspólny film.
 • Seymour Hoffman w "Otellu"

  Seymour Hoffman w "Otellu"

  Philip Seymour Hoffman nie zapomina o teatrze. Aktora będzie można niedługo zobaczyć na nowojorskiej scenie w nowej adaptacji Szekspirowskiego "Otella".
 • Muza Godarda i drag-queen

  Muza Godarda i drag-queen

  Muza Godarda i słynna drag-queen odwiedzą w kwietniu Kraków. Seymour Cassel, The Polsih Brothers, Christopher McDonald i była żona Jeana Luca Godarda - Anna Karina to tylko niektórzy z gości specjalnych 2. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Off Plus Camera.
 • Hoffman debiutuje jako reżyser

  Hoffman debiutuje jako reżyser

  Philip Seymour Hoffman,zdobywca Oscara za rolę Trumana Capote, zadebiutuje jako reżyser.