sesja zdjęciowa

Artykuły - Sesja zdjęciowa (77)

Filmy - Sesja zdjęciowa (4)

 • Ta sesja zdjęciowa z Rosji wzbudziła kontrowersje!

  Dwie skąpo odziane modelki tulą się do wielkiego, ważącego 650 kilogramów samca niedźwiedzia... Fotografie wykonane podczas tej sesji zdjęciowej, która odbyła się w podmoskiewskim lesie, obiegły internet, wywołując niemałą sensację i najróżniejsze skojarzenia. Tymczasem cel sesji był szczytny – pogłębić społeczną świadomość w zakresie ochrony drapieżników. Jej pomysłodawcy podkreślają, że chcieli również wyeksponować „łagodną stronę niedźwiedziej natury” i ukazać „odwieczną harmonię panującą pomiędzy człowiekiem i niedźwiedziem w Rosji”. Głównym bohaterem sesji jest 18-letni niedźwiedź o wdzięcznym imieniu Stefan. Kiedy potężny samiec miał 3 miesiące, został uratowany z rąk myśliwych przez Jurija Pantelejenko (z zawodu tresera cyrkowych zwierząt), który postanowił zaopiekować się maluchem. Z czasem niedźwiedź dał się udomowić; zaczął też występować w filmach. Stefan jest przyzwyczajony do „pracy” z aparatem i kamerą, więc sesja z modelkami nie była dla niego irytująca. Od czasu do czasu właściciel nagradzał wysiłki niedźwiedzia jego ulubionymi przysmakami – ciasteczkami i... mozzarellą. Zdjęcia wykonała Olga Barancewa, której zależało na tym, by miały one nieco baśniowy klimat. Modelki – Maria Sidorowa i Lidia Fetisowa – zgodnie przyznały, że interakcja z drapieżnikiem była dla nich niesamowitym przeżyciem. – Na początku bałam się, ale kiedy tylko przytuliłam się do niego, poczułam bijące od niego ciepło i dotknęłam jego miękkiego futra, strach minął – wspomina Maria. – Zrozumiałam, że niedźwiedzie nie są krwiożerczymi bestiami, za które przywykliśmy je uważać.
 • Janusz Radek w stylu retro

  Płyta "Z ust do ust" i związana z nią sesja zdjęciowa wyzwalają nostalgię za minionym, dobrym czasem - mówi Janusz Radek, zapraszając słuchaczy do świata wspomnień, melancholii i wartości nieprzemijalnych.
 • Sesja pełna słońca

  Jak radzić sobie z jesienno-zimową chandrą? Odpowiedź na te pytania zna z pewnością Paulina Bobrowska, laureatka konkursu "Karotka pełna letniego słońca", w którym główną nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa. Można ją zobaczyć w dwutygodniku "SHOW".
 • Sesja zdjęciowa Malwiny Kusior

  Malwina Kusior to wokalistka i aktorka, na stałe związana z Teatrem Muzycznym ROMA. Malwina pracuje nad solową płytą, która wkrótce pojawi się na polskim rynku muzycznym. Album pilotuje singel zatytułowany "Kilka słów".