serwis

Artykuły - Serwis (1501)

 • Serwisanci Apple opublikowali nagie zdjęcia kobiety

  Serwisanci Apple opublikowali nagie zdjęcia kobiety

  Technologiczny gigant został zmuszony do zapłaty wielomilionowego odszkodowania kobiecie, której prywatne zdjęcia oraz materiały wideo wyciekły do sieci. Sprawcami okazali się technicy zajmujący się naprawą iPhone’ów.
 • Za co odpowiada zawór EGR?

  Za co odpowiada zawór EGR?

  Niewielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego, że w ich samochodach znajdują się zawory EGR, a o ich istnieniu dowiadują się zazwyczaj w momencie, w którym dochodzi do uszkodzenia zaworu lub przewodu.
 • Dubaj przygotowuje się do wprowadzenia cyfrowych tablic rejestracyjnych

  Dubaj przygotowuje się do wprowadzenia cyfrowych tablic rejestracyjnych

  Kierowcy w Dubaju mogą wkrótce korzystać z cyfrowych tablic rejestracyjnych. W maju ruszają testy aut wyposażonych w inteligentne tablice - podał we wtorek serwis BBC.
 • Spotify zadebiutował we wtorek na nowojorskiej giełdzie NYSE

  Spotify zadebiutował we wtorek na nowojorskiej giełdzie NYSE

  Serwis muzyczny Spotify zadebiutował dziś na nowojorskiej giełdzie - podał we wtorek serwis BBC. Spółka wyceniana jest na ok. 20 mld dolarów. Cena otwarcia wynosiła 165.90 dol przy kursie odniesienia (walor SPOT) wynoszacym 132 dol.
 • Legimi przejmuje niemiecki serwis z ebookami

  Poznańska firma Legimi, specjalizująca się w udostępnianiu ebooków i audiobooków w abonamencie, przejmuje niemiecki serwis z ebookami Readfy. Kwota i warunki transakcji nie zostały ujawnione.
 • Walt Disney kupuje aktywa 21st Century Fox za 52 mld dol.

  Walt Disney kupuje aktywa 21st Century Fox za 52 mld dol.

  Walt Disney zgodził się przejąć aktywa amerykańskiego koncernu mediowego 21st Century Fox za 52,4 mld dolarów - podał w czwartek serwis BBC.
 • PKO BP zmienia serwis internetowy, ale rewolucji nie będzie

  PKO BP zmienia serwis internetowy, ale rewolucji nie będzie

  PKO BP, największy bank na rynku, zmienia system transakcyjny iPKO, ale będzie to robić etapami. Chodzi między innymi o to, żeby nie fundować klientom, którzy nabrali już pewnych nawyków, rewolucji. Docelowo powstanie wspólna platforma w technologii RWD, czyli dostosowująca się do ekranu urządzenia: komputera, tabletu czy smartfona, choć aplikacja IKO pozostanie. Jak podali przedstawiciele banku już niemal 30 proc. klientów, czyli 2,5 mln loguje się do banku z urządzeń mobilnych. Dotychczas aktywowali oni już 1,8 mln aplikacji mobilnych, ale spora grupa (około 740 tys.) korzysta z wersji "lait", czyli z serwisu internetowego przez urządzenia mobilne.
 • Okazjum.pl przejęte przez Grupę Interia.pl

  Okazjum.pl przejęte przez Grupę Interia.pl

  Spółka Okazjum sp. z o.o., prowadząca największy serwis z ofertami sieci handlowych, zmieniła właściciela. Grupa Interia.pl, która odkupiła serwis od jego założycieli oraz od funduszu należącego do SpeedUp Venture Capital Group, posiada już serwis Promoceny.pl (kupiony kilka dni temu) oraz Promocyjni.pl., po zakupie Okazjum.pl została zdecydowanym liderem segmentu gazetek handlowych online.
 • Padł rekord prędkości serwisu podczas Australian Open

  Padł rekord prędkości serwisu podczas Australian Open

  242 km/h - z taką prędkością zaserwował w czwartek rumuński tenisista Marius Copil podczas wielkoszlemowego turnieju Australian Open. To rekord turnieju!
 • Kreatywnie i praktycznie zarazem: Prowadzenie serwisu z kuponami rabatowymi

  W dobie wciąż rosnącej sprzedaży przez Internet sklepy online oraz popularne sklepy stacjonarne chętnie podejmują współpracę z portalami gromadzącymi kupony rabatowe. Strona takiego serwisu zawiera katalog dostępnych zniżek, opisy promocji i mnóstwo jednorazowych kuponów rabatowych oferowanych przez kilkaset sklepów. Jak wygląda praca przy organizacji takiego serwisu? Ilu pracowników trzeba zatrudnić, jak dzielić się zadaniami i czy jest to praca dla każdego? Sprawdźmy.

Filmy - Serwis (58)

 • Serwis Euro 2008

  Poniedziałek, 30 czerwca: *Viva Espagna! Po 44 latach Hiszpanie sięgnęli po mistrzostwo Europy, pokonując 1:0 reprezentację Niemiec.
 • Serwis Euro 2008

  Piątek, 27 czerwca: *Viva Espagna! Hiszpania w finale Euro 2008, po zwycięstwie nad Rosją 3:0. *Niedziela, 20:45: finał Euro 2008: Niemcy-Hiszpania!
 • Serwis Euro 2008

  Czwartek, 26 czerwca: *Niemcy w finale Euro 2008. Wczoraj pokonali Turcję 3:2. *Rywalem Niemiec będzie zwycięzca meczu Rosja - Hiszpania.
 • Serwis Euro 2008

  Środa, 25 czerwca: *20.45: Niemcy - Turcja (półfinał) *Czwartek: Rosja - Hiszpania (półfinał) *Leo nie zrezygnuje *Dymisja Donadoniego?