Serie A1

Artykuły - Serie A1 (129)

 • Wilfredo Leon bohaterem finału Pucharu Włoch

  Wilfredo Leon bohaterem finału Pucharu Włoch

  Siatkarze Sir Safety Conad Perugia obronili Puchar Włoch. W niedzielę w Bolonii zespół Lorenzo Bernardiego pokonał po dramatycznej walce 3:2 (21:25, 21:25, 26:24, 25:23, 15:13) Cucine Lube Civitanova, choć przegrywał już 0:2 i był w defensywie. Bohaterem spotkania został Wilfredo Leon, polski skrzydłowy, który poderwał zespół do walki i poprowadził do zwycięstwa. Leon zdobył 26 punktów i został uznany bohaterem meczu, zdobył w nowym klubie swoje pierwsze trofeum.
 • Surowa dyskwalifikacja dla Matteo Martino

  Surowa dyskwalifikacja dla Matteo Martino

  Władze Włoskiego Trybunału Antydopingowego podjęły decyzję ws. Matteo Martino, przed laty uważanego za wielki siatkarski talent, a obecnie występującego na plaży zawodnika. Były siatkarz Jastrzębskiego Węgla, który ponownie został przyłapany na stosowaniu środków dopingujących, otrzymał karę czteroletniej dyskwalifikacji. Dla 31-latka to może oznaczać koniec kariery.
 • ​Wilfredo Leon znów najlepszym zawodnikiem meczu w Italii

  ​Wilfredo Leon znów najlepszym zawodnikiem meczu w Italii

  Zespół Wilfredo Leona Sir Safety Conad Perugia pokonał Azimut Leo Shoes Modena 3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:16) w meczu siódmej kolejki włoskiej Serie A1. Kubańczyk z polskim paszportem rozegrał kolejny znakomity mecz. Zdobył 25 punktów (69 procent skuteczności w ataku) i został wybrany MVP spotkania. Perugia wygrała szlagier i umocniła się na czele ligowej stawki.
 • Wilfredo Leon wciąż zachwyca, dobry początek Michała Kubiaka

  Wilfredo Leon wciąż zachwyca, dobry początek Michała Kubiaka

  Wilfredo Leon zgarnął trzeci tytuł MVP w trzecim meczu włoskiej Serie A1, a jego Sir Safety Conad Perugia jest wiceliderem rozgrywek. Od dwóch wygranych rozpoczął sezon w Japonii Michał Kubiak, a jego Panasonic Panthers zasygnalizowali formę już na początek rozgrywek.
 • ​Wilfredo Leon zachwycił w Serie A1 i znów został bohaterem meczu

  ​Wilfredo Leon zachwycił w Serie A1 i znów został bohaterem meczu

  Wilfredo Leon nie zawalnia tempa we włoskiej Serie A1. W drugiej kolejce poprowadził Sir Safety Conad Perugia do efektownej wygranej 3:0 (25:12, 25:17, 25:18) nad Calzedonią Werona i po raz drugi w sezonie został MVP spotkania. Polski skrzydłowy zdobył 16 punktów i zapisał na swoim koncie pięć asów serwisowych. Perugia została liderem rozgrywek.
 • Wilfredo Leon już zachwyca we Włoszech. "Zawsze docieram do celu"

  Wilfredo Leon już zachwyca we Włoszech. "Zawsze docieram do celu"

  Wilfredo Leon od lipca jest siatkarzem Sir Safety Conad Perugia i już po pierwszym meczu sezonu 2018/2019 Serie A1 potwierdza, że będzie wielką gwiazdą nie tylko w klubie, ale w ogóle całej ligi. "La Gazzetta dello Sport" zamieściła obszerną rozmowę z polskim Kubańczykiem, porównując jego pozyskanie do transferu Cristiano Ronaldo z Realu Madryt do Juventusu Turyn.
 • Malwina Smarzek dołączyła do Zanetti Bergamo

  Malwina Smarzek dołączyła do Zanetti Bergamo

  Atakująca reprezentacji Polski Malwina Smarzek zamieniła KPS Chemika Police na słynne włoskie Zanetti Bergamo. Po trzech latach gry w barwach mistrza Polski 23-letnia siatkarka zdecydowała się na przenosiny do Serie A1. W nowym klubie ma być kluczową postacią i poprowadzić ekipę z Bergamo do sukcesów, które w ostatnich latach omijały legendarny zespół.
 • Brak wypłaty odsetek od obligacji serii A1

  Raport bieżący nr 62/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Indata Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (Emitent, Spółka) informuje, że z uwagi na brak środków obrotowych Spółka nie wypłaci Obligatariuszom Obligacji serii A1 należnych odsetek za III okres odsetkowy, których termin płatności upłynie w dniu 21 czerwca 2018 roku Zarząd Spółki informuje, że dokłada wszelkich starań, aby zadośćuczynić zobowiązaniom wynikającym z wyemitowanych prz
 • Informacja o niezapłaceniu odsetek od obligacji serii A1 oraz Y

  Raport bieżący nr 37/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Prima Park S.A (Emitent), informuje, iż Emitent nie wypłacił odsetek od obligacji serii A1 oraz serii Y. Zobowiązania z tytułu odsetek od obligacji wynoszą 54.285,71 zł netto, w tym odpowiednio: a) 8.358,71 zł netto za IV okres odsetkowy obligacji serii A1, b) 45.927,00 zł netto za V okres odsetkowy obligacjiserii Y. Powodem niewypłacenia należnej Obligatoriuszom kwot jest brak śr
 • Informacja o zapłaceniu zaległych odsetek od obligacji serii: A1, Y,U, CU2016

  Raport bieżący nr 26/2018Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Prima Park S.A. (dalej Emitent), informuje, iż w dniu 16 kwietnia 2018 r., Emitent wypłacił odsetki od obligacji serii: A1,Y,U,CU2016, których termin zapłaty przypadł na dzień 28.02.2018 r. Tym samym Emitent informuje, że wszystkie należne odsetki zostały wypłacone obligatariuszom.