Biznes - Serie A

Artykuły - Serie A (4)

 • Serie A znika z Canal+

  Serie A znika z Canal+

  Abonenci Canal+ nie obejrzą już meczów Juventusu, Milanu i Interu. Kanał nie kupił praw do pokazywania spotkań Serie A w nowym sezonie.
 • Najbogatsi w Serie A

  Najbogatsi w Serie A

  W zeszłym tygodniu na łamach "La Gazzetta dello Sport" opublikowana została lista najlepiej zarabiających piłkarzy w Serie A oraz kwoty, jakie na pobory swoich zawodników wydają zespoły z Italii.
 • Aneks do prospektu emisyjnego

  Raport bieżący nr 73/2006Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Spółki "Budopol-Wrocław" S.A. informuje, że w dniu 25.10.2006 r. został zatwierdzony aneks do prospektu emisyjnego dla oferty publicznej Akcji Serii H i dopuszczenia do obrotu na rynku regulowanym Akcji Serii F, Akcji Serii H, praw poboru Akcji Serii H i praw do Akcji Serii H "Budopol - Wrocław" S.A. o następującej treści: Aneks nr 1 Do prospektu emisyjnego dla of
 • Futbol - najgorszy biznes świata?

  Futbol - najgorszy biznes świata?

  Piłka nożna to dobry interes. Jednak nie u nas, tylko w swojej ojczyźnie, gdzie kopanie "skóry" jest świętością, czyli Anglii. To, że Anglicy umieją dobrze grać, wie prawie każdy. Jednak niewielu wie, że na kopaniu potrafią zrobić interes.