seriale

Artykuły - Seriale (5089)

 • Najbardziej "piracony" serial w 2020 roku

  Najbardziej "piracony" serial w 2020 roku

  Osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen "Mandalorian" zdobył tytuł najczęściej pobieranego nielegalnie serialu tego roku. Oznacza to spore straty dla platformy Disney+.
 • Netflix powraca z darmowym miesiącem

  Netflix powraca z darmowym miesiącem

  Serwis wrócił do oferty darmowego, testowego miesiąca dla nowych abonentów w Polsce. Klienci zainteresowani usługą mogą wybrać jeden z trzech promocyjnych pakietów.
 • Marzenie o zachodzie - polskie seriale z lat 90.

  Marzenie o zachodzie - polskie seriale z lat 90.

  Kiedy w 1985 roku Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek „Niewolnicy Isaury”, w kraju rozpoczęło się szaleństwo. Spragnieni wzruszeń i lekkiej rozrywki Polacy tłumnie zasiadali przed telewizorami, a po latach całe zjawisko zaczęto określać mianem fenomenu socjologicznego. Niezwykła popularność brazylijskiej telenoweli pokazała reżyserom i producentom, o czym marzą widzowie.
 • Na wakacje z Netfliksem. UE ułatwia dostęp do filmów i seriali online

  Na wakacje z Netfliksem. UE ułatwia dostęp do filmów i seriali online

  Od niedzieli wszyscy użytkownicy z UE, którzy zapłacili za dostęp do filmów, seriali lub wydarzeń sportowych publikowanych w sieci, będą mogli obejrzeć je także podczas wyjazdu za granicę.
 • Jak wyglądają dzisiaj bohaterowie kultowych seriali?

  Jak wyglądają dzisiaj bohaterowie kultowych seriali?

  Moda na lata 90. trwa w najlepsze. Na scenę triumfalnie powróciło Kelly Family, a siostry Hadid dumnie noszą dzwony, bluzki odsłaniające pępek i okulary przeciwsłoneczne w prostokątnych oprawkach.
 • Ponad 8 mln widzów ogląda seriale "na wyścigi"

  Ponad 8 mln widzów ogląda seriale "na wyścigi"

  Wśród użytkowników serwisu Netflix pojawiła się nowa grupa fanów - ich celem jest jak najszybsze zobaczenie całych udostępnianych seriali, takich jak "Stranger Things" czy "House of Cards". Wygląda na to, że błyskawiczne oglądanie premierowych treści staje się współczesnym symbolem statusu.
 • Seriale na Facebooku jeszcze w tym roku?

  Seriale na Facebooku jeszcze w tym roku?

  Jak informuje The Wall Street Journal, Facebook zamierza zdominować kolejną branżę.
 • Parlament Europejski za zniesieniem ograniczeń w dostępie do filmów i seriali w sieci

  Parlament Europejski za zniesieniem ograniczeń w dostępie do filmów i seriali w sieci

  Parlament Europejski zagłosował w czwartek ws. przepisów dotyczących zniesienia geoblokowania. Dzięki nim użytkownicy z UE, którzy zapłacili za dostęp do filmów lub seriali publikowanych w sieci, będą mogli obejrzeć je również podczas podróży za granicę.
 • Kultowe czeskie seriale

  Kultowe czeskie seriale

  "Szpital na peryferiach", "Pod jednym dachem", "Kobieta za ladą" - te seriale przed laty cieszyły się powodzeniem wśród polskich widzów. Wielu do dziś z wielką nostalgią wspomina świetne telewizyjne produkcje naszych południowych sąsiadów.

Filmy - Seriale (96)