serial Przyjaciółki

Artykuły - Serial Przyjaciółki (3)

 • Paweł Małaszyński w serialu "Przyjaciółki"

  Paweł Małaszyński w serialu "Przyjaciółki"

  W czwartek, 4 czerwca ruszają zdjęcia do nowego, 16. już sezonu "Przyjaciółek" - ustalił serwis Wirtualnemedia.pl. A Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, zdradziła, że do obsady tego serialu dołączył Paweł Małaszyński.
 • "Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

  "Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

  Małgorzata Socha bardzo lubi swoją bohaterkę Ingę. Sama jest kobietą spełnioną, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.
 • ​"Przyjaciółki": Co w kolejnym odcinku?

  ​"Przyjaciółki": Co w kolejnym odcinku?

  Co wydarzy się w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"? Czym zaskoczą nas bohaterki serialu - Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska)? Emisja odcinka w czwartek, 5 listopada, wieczorem w Polsacie.

Filmy - Serial Przyjaciółki (20)

 • Wiosna 2021 - "Przyjaciółki"

  Małgorzata Socha zdradza, jakie losy czekają jej bohaterkę. Czy Inga będzie mogła liczyć na pomoc najbliższych w trudnych chwilach? Jak ułożą się jej sprawy miłosne? Nowe odcinki "Przyjaciółek" już wiosną 2021 w Polsacie. Nowe odcinki "Przyjaciółek" od czwartku, 4 marca o godzinie 21:05 w Polsacie.
 • Wiosna 2021 - "Przyjaciółki"

  Marcin Korcz o tym, co wydarzy się w "Przyjaciółkach". Jakie losy czekają jego bohatera? Czy będą zaskoczenia w sferze zawodowej i życiu towarzyskim? Nowe odcinki "Przyjaciółek" od czwartku, 4 marca o godzinie 21:05 w Polsacie.
 • Wiosna 2021 - "Przyjaciółki"

  Joanna Liszowska o tym, co będzie się działo wiosną 2021 roku w serialu "Przyjaciółki". Jakie losy czekają jej bohaterkę? Czy będzie mogła liczyć na wsparcie najbliższych? Aktorka opowiedziała także szczerze o tym, jak pandemia wpłynęła na jej plany zawodowe. Nowe odcinki "Przyjaciółek" od czwartku, 4 marca o godzinie 21:05 w Polsacie.
 • "Przyjaciółki", odcinek 158

  Maks pomaga Indze odebrać Hanię ze szkoły. Jest świadkiem kłótni rodzinnej, w której bezsilna Inga nie ma pomysłu na karę dla córki. Maks podpowiada, że mogłaby zostać wolontariuszką na jego oddziale i umilać czas chorym dzieciom. Hania bardzo szybko przekonuje się do młodego lekarza. Jasiek podejrzewa, że Zuza utrzymuje potajemnie kontakt z Chrisem. Przeszukuje jej pocztę i znajduje wiadomość, którą bierze za dowód jej dalszych zdrad. Jednak po przeczytaniu na głos, na prośbę Zuzy, musi przyznać, że nie miał racji i bezpodstawnie podejrzewał żonę, zdaje sobie sprawę jak wielkim skarbem jest jego małżeństwo. Postanawia zrekompensować Zuzie wyrządzone krzywdy i sprzedaje swoje udziały w spółce z Darią. Patrycja otrzymuje wyniki badań na ojcostwo. Nie może jednak cały czas zdecydować się na ich otwarcie. Wiktor wyjechał do Niemiec by szukać Klarę w szpitalach w okolicy wypadku samochodowego. Patrycja może tylko czekać w domu na sygnał od niego. Przez przypadek myli leki uspokajające z nasennymi. Anka spędza z Pawłem upojną noc w kawalerce, którą wynajmuje. Rodzina nadal marzy o jej powrocie do domu ale mąż już rozumie, jak powinien ją traktować by czuła się doceniona i kochana. Anka bardzo cieszy się na pierwszy lot do Paryża, zostaje jednak okradziona przed bankiem i traci wszystkie dokumenty. W ostatnim momencie okazuje się, że „uczciwy złodziej” zwrócił dokumenty i może wrócić do swoich planów. Nie wie, że Paweł szykuje jej niespodziankę…