serial

Artykuły - Serial (4032)

Filmy - Serial (67)

 • "Policjantki i policjanci", odcinek 431

  Policjanci siódmego patrolu dostają wezwanie do bójki w parku. Jeden z poszkodowanych obudził się w krzakach po biznesowym spotkaniu. Na jego ciele w tajemniczy sposób pojawił się dziwny tatuaż. Na komendzie echa afery bombowej. Czy komisarz Kowal utrzyma się na stanowisku? Do prokuratora Zielińskiego dociera fakt, że był to zamach na jego syna.
 • "Policjantki i policjanci", odcinek 434

  Siódmy patrol pracuje nad sprawą włamania do antykwariatu. Śledztwo z pozoru jest proste, ponieważ włamywacz został zarejestrowany na monitoringu. Tylko, czy to na pewno on...? U Zatońskiej zjawia się prokurator Zieliński. Przeprasza za swoje wcześniejsze zachowanie. Chciałby się jakoś zrehabilitować. W międzyczasie zdegradowana Zuza Kowal dostaje nieoczekiwaną ofertę pracy. Na jej drodze staje były komandos i mistrz walki wręcz – Radosław Małecki.
 • Agnieszka Kotulnaka (1956 - 2018)

  20 lutego 2018 zmarła znana aktorka Agnieszka Kotulanka. Od 2013 roku pozostawała bez stałej pracy, po tym jak zrezygnowali z niej producenci serialu "Klan''. Nieoficjalnie mówi się, że wpływ na ich decyzję miała choroba alkoholowa aktorki.
 • Telekamery 2018: Marta Manowska o braku Telekamery dla "Rolnika..."

  Marta Manowska, choć w tym roku nie triumfowała ze swoim hitowym programem "Rolnik szuka żony" w plebiscycie Telekamery, zdradziła pierwsze ciekawostki z ruszającego właśnie kolejnego sezonu programu.