Sergio Perez

Artykuły - Sergio Perez (20)

 • Formuła 1. Sergio Perez oficjalnie kierowcą Red Bulla

  Formuła 1. Sergio Perez oficjalnie kierowcą Red Bulla

  Red Bull poinformował, że w sezonie 2021 jednym z kierowców wyścigowych ekipy będzie Sergio Perez.
 • Formuła 1. Media: Sergio Perez w Red Bull Racing

  Formuła 1. Media: Sergio Perez w Red Bull Racing

  Sergio Perez podpisze kontrakt z Red Bull Racing - podają media. Meksykanin ma za sobą bardzo udany sezon w Formule 1, ale jego bolid w Racing Point zajmie od nowego sezonu Niemiec Sebastian Vettel.
 • Formuła 1. Sergio Perez w kręgu zainteresowań Red Bulla

  Formuła 1. Sergio Perez w kręgu zainteresowań Red Bulla

  Jak poinformowała telewizja "Sky Sports", Red Bull Racing jest bliski podpisania umowy z Sergio Perezem - sensacyjnym zwycięzcą niedawnego Grand Prix Sakhiru. Meksykanin wraz z końcem sezonu 2020 rozstał się z ekipą Racing Point.
 • Formuła 1. Tragedia pomyłek w Bahrajnie

  Formuła 1. Tragedia pomyłek w Bahrajnie

  Zdecydowana większość wyścigów Formuły 1 przebiega według schematu wymuszonego przez układ sił zespołów. Dopóki wszystko idzie zgodnie z planem, o miejsca na podium walczą dwaj kierowcy Mercedesa i Max Verstappen. Każde inne rozstrzygnięcie jest co najmniej niespodzianką. Od czasu do czasu jednak zdarzają się wyścigi cudów, gdy nic nie przebiega zgodnie z planem. Tak zdarzyło się w miniony weekend podczas Grand Prix Sakhiru. Sergio Perez, Esteban Ocon, Lance Stroll – czy ktoś przewidział taką kolejność w niedzielny wieczór? - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Sergio Perez wygrał GP Sakhir

  Formuła 1. Sergio Perez wygrał GP Sakhir

  Co to był za wieczór! Po emocjonującym GP Sergio Perez po raz pierwszy w karierze wygrał wyścig F1. Kierowca Racing Point wykorzystał błędy mechaników Mercedesa i triumfował na torze Sakhir w Bahrajnie.
 • Formuła 1. Sergio Perez opuści Racing Point

  Formuła 1. Sergio Perez opuści Racing Point

  Meksykański kierowca Formuły 1 Sergio Perez poinformował, że po tym sezonie odejdzie z ekipy Racing Point. Media spekulują, że jego miejsce może zająć czterokrotny mistrz świata Niemiec Sebastian Vettel.
 • Formuła 1. Sergio Perez po zakażeniu pojedzie w Grand Prix Hiszpanii

  Formuła 1. Sergio Perez po zakażeniu pojedzie w Grand Prix Hiszpanii

  Kierowca Formuły 1 teamu Racing Point Meksykanin Sergio Perez, który miał negatywny wynik ostatniego testu na Covid-19, pojedzie w niedzielę w wyścigu o Grand Prix Hiszpanii - poinformował oficjalnie zespół.
 • Formuła 1. Dotkliwa kara dla Racing Point

  Formuła 1. Dotkliwa kara dla Racing Point

  Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) uwzględniła protest złożony przeciwko zespołowi Formuły 1 Racing Point przez Renault i za naruszenie regulaminu ukarała pozwanych odebraniem 15 pkt w klasyfikacji zespołowej oraz grzywną w wysokości 400 tysięcy euro.
 • Grzegorz Gac: Formuła 1 wraca do domu

  Grzegorz Gac: Formuła 1 wraca do domu

  Po trzech wyścigach z rzędu i tygodniu przerwy Formuła 1 wraca do domu, czyli do miejsca, gdzie 70 lat temu odbył się pierwszy wyścig Grand Prix o randze mistrzostw świata. Tor Silverstone aż 53 razy w swojej historii był areną zmagań najszybszych kierowców świata, a w tym roku powita ich dwukrotnie. Będzie to domowy wyścig dla większości zespołów, które w pobliżu mają swoje siedziby - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Sergio Perez zakażony koronawirusem

  Formuła 1. Sergio Perez zakażony koronawirusem

  Kierowca zespołu Formuły 1 Racing Point Sergio Perez ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - przekazała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) w komunikacie. Meksykanin nie wystartuje w zaplanowanym na niedzielę wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii.