Film - serce

Artykuły - Serce (49)

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce". - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.
 • Anna Mucha: Czas na boks!

  Anna Mucha: Czas na boks!

  Wkrótce poznamy kolejne wcielenie Anny Muchy. Trwają zdjęcia do nowego serialu z jej udziałem - "Prosto w serce".
 • Mucha celuje "prosto w serce"

  Mucha celuje "prosto w serce"

  Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".
 • Anna Mucha bokserką!

  Anna Mucha bokserką!

  Anna Mucha w nowym serialu telewizji TVN - "Prosto w serce", wcieli się w rolę bokserki z małego miasteczka, która przenosi się do Warszawy.
 • Nowy film Mariana Dziędziela

  Nowy film Mariana Dziędziela

  Marian Dziędziel zagra jedną z głównych ról w filmie "Serce do walki", do którego zdjęcia rozpoczęto w Warszawie. Krótkometrażowa produkcja, w reżyserii Tomasza Matuszczaka, powstaje w ramach programu "30 minut" w działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka.
 • Reżyser "Popiełuszki" o polskim jezuicie

  Reżyser "Popiełuszki" o polskim jezuicie

  Filmowy dokument o kard. Adamie Kozłowieckim (1911 - 2007) - polskim jezuicie, który 61 lat posługiwał w Zambii - zrealizuje na przypadającą w przyszłym roku 100. rocznicę urodzin misjonarza Rafał Wieczyński - zapowiada fundacja im. kardynała "Serce bez granic".
 • Co w kinie? Faceci po przejściach

  Co w kinie? Faceci po przejściach

  Pięć filmów zadebiutowało w piątek, 30 kwietnia, na ekranach kin. Wśród nich dwa sequele: superprodukcji "Iron Man" i czeskiego filmu "Młode wino", "Szalone serce" z oscarową rolą Jeffa Bridgesa, "Handlarz cudów" z popisową kreacją Borysa Szyca i najbardziej niezwykła propozycja tygodnia - "Dubel" Johana Grimonpreza.
 • Szalone serce Borysa Szyca

  Szalone serce Borysa Szyca

  "Handlarz cudów", reż. Bolesław Pawica, Jarosław Szoda, Francja, Szwecja, Polska 2009, dystrybutor: Epelpol, premiera kinowa: 30 kwietnia 2010
 • Ballada o Złym Blake'u

  Ballada o Złym Blake'u

  "Szalone serce" ("Crazy Heart"), reż. Scott Cooper, USA 2009, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 9 kwietnia 2010 roku.
 • "Dobre serce": Serce jak lód

  "Dobre serce": Serce jak lód

  "Dobre serce", reż. Dagur Kári, Dania, Islandia, Francja, Niemcy, USA - 2009, dystrybutor: Gutek Film, premiera kinowa: 23 kwietnia 2010