InteriaTV - serce

Filmy - Serce (17)

 • Ten psiak skradnie serce każdego

  Ten maluch skradnie serce każdego. Zobaczcie sami.
 • Ten mały orangutan skradnie każde serce

  Joss to mały orangutan, który rozczuli każdego. Urocza małpka leczy się po wielkiej traumie psychicznej, ponieważ trafiła w niewolę do czyjegoś domu. Ssak został uratowany przez pracowników jednej z indonezyjskich fundacji. Dzięki nim zwierzę wraca do sił. Radosny, pełen życia i energii orangutan wspina się po drzewach i korzysta z uroków wolności. (STORYFUL/x-news)
 • Najseksowniejsza fanka świata podbija męskie serca. Kim jest?

  Larissa Riquelme, okrzyknięta podczas mundialu w 2010 roku najseksowniejszą fanką świata, mimo upływu lat nadal podbija męskie serca - tym razem podczas Copa America. Fanka reprezentacji Paragwaju przyznała, że przypadkowe zdjęcia, zrobione jej niemal dekadę temu, całkowicie odmieniły jej życie. - To, że zostałam muzą mundialu, było najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła- powiedziała Riquelme. (Agencja TVN/x-news)
 • Ten mały orangutan skradnie każde serce

  Joss to mały orangutan, który rozczuli każdego. Urocza małpka leczy się po wielkiej traumie psychicznej, ponieważ trafiła w niewolę do czyjegoś domu. Ssak został uratowany przez pracowników jednej z indonezyjskich fundacji. Dzięki nim zwierzę wraca do sił. Radosny, pełen życia i energii orangutan wspina się po drzewach i korzysta z uroków wolności. (STORYFUL/x-news)
 • Nieporadność tego psa skradnie wasze serce

  Normam jest labradoodlem, czyli hybrydą powstałą ze skrzyżowania Labradora Retrievera z pudlem. Pies jest przykładem na to, że czasem nawet ciężka praca nie popłaca. Pupil stara się ze wszystkich sił wykonać sztuczkę ze złapaniem dysku. Jak mu wychodzi? (STORYFUL/x-news)
 • Domowy napój na poprawę krążenia

  Choroby układu krążenia i w ogóle problemy z sercem dotykają coraz więcej z nas. Stres, szybki tryb życia, w którym mało miejsca na aktywność fizyczną i relaks, a przede wszystkim na odpowiednią dietę - wszystko to nie pomaga naszemu sercu i kondycji układów z nim związanych. Przygotowaliśmy dla was wyjątkową propozycję na napój domowej roboty, który świetnie pomaga na układ krążenia i pozytywnie wpływa na serce - zobaczcie, jakie to proste!
 • Jan Jakub Kolski odkrył dziecięcą gwiazdę

  W piątek na ekrany kin wchodzi film „Serce, serduszko” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.
 • Szok! Nawet tak mała ilość alkoholu szkodzi sercu?!

  "Mała ilość alkoholu" - to pojęcie względne. Jednak specjaliści z Londyńskiej Szkoły Higieny i Medycyny Tropikalnej określili ją precyzyjnie: to od 12 do 25 jednostek alkoholu na tydzień, przy czym "jednostka" to około 8 gramów czystego etanolu. Ale to nie koniec. Zdaniem naukowców, nawet takie spożycie alkoholu szkodzi naszym naczyniom krwionośnym i sercu. - Morał, jaki płynie z tych badań, jest następujący: im mniej alkoholu, tym lepiej - mówi dr Juan Pablo Cass. Odkrycia brytyjskich naukowców znajdują potwierdzenie w badaniach ich kolegów z Pensylwanii. Jedni i drudzy podkreślają, że ograniczenie alkoholu – nawet przez osoby pijące sporadycznie – przyczynia się do poprawy kondycji całego układu sercowo-naczyniowego.
 • Część jej serca biła na zewnątrz ciała

  Po trzech miesiącach spędzonych w szpitalu, maleńka Audrina i jej mama wracają do domu. Dziewczynka przeszła długą drogę od chwili urodzin 15 października 2012 r. Część jej serca biła na zewnątrz ciała. Podczas trwającej sześć godzin operacji lekarze zdołali schować serce dziecka w klatce piersiowej. Zostało przykryte plastikową płytką, która zastępuje mostek i chroni jej serce. W przyszłości Audrinę czeka kolejna operacja. Lekarze przygotują dla małej pacjentki mostek, który zostanie złożony z kości jej żeber.
 • Armani - serce włoskiego stylu

  Armani to instytucja we włoskiej modzie - mówią znawcy. To on wykreował wystylizowany i chłodny wizerunek, do którego podświadomie dążą ludzie na całym świecie. Najnowsza kolekcja mistrza również nie zawodzi oczekiwań.