Sport - serce

Artykuły - Serce (52)

 • Gesink chce wystartować w Tour de France po operacji serca

  Gesink chce wystartować w Tour de France po operacji serca

  Kilkanaście dni temu przeszedł operację serca, a już wznowił treningi i twierdzi, że chce wystartować w Tour de France! Holenderski kolarz Robert Gesink walczy o powrót do sportu.
 • Kłopoty z sercem nowego piłkarza Zawiszy Bydgoszcz

  Reprezentant Gwinei Bissau Bacar Balde podpisał niedawno dwuletnią umowę z Zawiszą. Przed czwartkową konferencją, na której miał być obecny, pojechał jednak do szpitala z powodu kłopotów z sercem. Inauguracja piłkarskiej ekstraklasy w Bydgoszczy - w sobotę.
 • Maciej Żurawski grał w Lidze Mistrzów, a teraz odstawili go w Wiśle

  Maciej Żurawski grał w Lidze Mistrzów, a teraz odstawili go w Wiśle

  Maciej Żurawski - jedyny obok Nourdina Boukhariego piłkarz Wisły, który poznał smak gry w Lidze Mistrzów jest właśnie odstawiany przy Reymonta na bocznicę. Złożyło się na to kilka czynników. Czy jednym z nich nie była kara za zbyt ostre wypowiedzi?
 • Rozdarte serce Rafała Grodzickiego przed meczem z Cracovią

  Piłkarze chorzowskiego Ruchu jeszcze nie wygrali wyjazdowego meczu Ekstraklasy w tym sezonie. Przed szansą staną w niedzielę w Krakowie, gdzie zagrają z Cracovią. Będzie to szczególny mecz dla obrońcy Ruchu Rafała Grodzickiego, kibicującego "Pasom".
 • Kołtoń: Arboleda, serce, Smuda...

  Zapytałem Manuela Arboledę, czy chce grać dla Polski. Odparł: "Ja chcę, ale czy Smuda mnie chce?". Chyba powinien zapytać, czy Polska go chce. Z przekonaniem odpowiadam - potrzebujemy tego chłopaka o kolumbijsko-polskim sercu w kadrze. Może jej kapitanować "emeryt" Michał Żewłakow, możemy błagać Kościelnego, czy zabiegać o Perquisa, to dlaczego nie sięgnąć po Manu?
 • Zagumny: Zagraliśmy, jak podyktowało nam serce

  "Nie ukrywam, że trudno było o motywację w poniedziałkowym meczu. Awans mieliśmy już przecież zapewniony" - powiedział kapitan reprezentacji Polski Paweł Zagumny. Polacy wygrali z Serbami 3:1 i awansowali do 2. rundy mistrzostw świata z pierwszego miejsca.
 • Frankiewicz: Serce boli jak się biega

  Osiem kilometrów rozbiegania wzdłuż plaży w Barcelonie - w taki sposób Wioletta Frankiewicz przygotowuje się do piątkowego finału na 3000 m z przeszkodami w 20. mistrzostwach Europy. Jak przyznała, serce boli z zazdrości, gdy spogląda na wczasowiczów.
 • Jarrod Wyatt zamordował sparingpartnera

  Jarrod Wyatt zamordował sparingpartnera

  Do tej pory takie sceny znaliśmy tylko z "Milczenia Owiec" i niekończącej się serii thrillerów "Piła". Zawodnik MMA, Jarrod Wyatt, zabił swojego partnera wycinając mu serce i język!
 • Witalij Kliczko znokautował Alberta Sosnowskiego, wielkie serce Polaka

  Witalij Kliczko znokautował Alberta Sosnowskiego, wielkie serce Polaka

  W walce wieczoru gali boksu zawodowego w Gelsenkirchen Witalij Kliczko znokautował w 10. rundzie Alberta Sosnowskiego i zachował pas mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC.
 • Sosnowski ma plan: Witalij poczuje krew

  Sosnowski ma plan: Witalij poczuje krew

  - Na papierze nie mam wielkich szans, ale mam charakter, serce do walki i wiarę w siebie - podkreśla Albert Sosnowski, który 29 maja na Veltins Arenie w Gelsenkirchen skrzyżuje rękawice z Witalijem Kliczko. Stawką pojedynku będzie należący do Ukraińca pas mistrza świata wagi ciężkiej WBC.