Senyszyn

Artykuły - Senyszyn (-1)

 • SLD: Renegocjacja konkordatu i wyprowadzenie religii ze szkół

  SLD: Renegocjacja konkordatu i wyprowadzenie religii ze szkół

  To, że mamy konkordat, jest absolutnie dla Polski niekorzystne - mówiła wiceszefowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej Joanna Senyszyn. Przedstawicielki Sojuszu opowiedziały się również za wyprowadzeniem religii ze szkół oraz likwidacją ulg podatkowych dla Kościoła i kleru. - Nasz rząd dążyłby do renegocjacji umowy konkordatowej ze Stolicą Apostolską - oświadczyła rzeczniczka prasowa SLD Anna-Maria Żukowska.
 • Druga Świętokrzyska Manifa w Kielcach

  Druga Świętokrzyska Manifa w Kielcach

  Ok. 50 osób uczestniczyło w sobotę w Kielcach w drugiej Świętokrzyskiej Manifie, którą poprowadziła europosłanka Joanna Senyszyn. Zgromadzeni na Placu Artystów protestowali przeciwko przemocy wobec kobiet, mobbingowi i reformie emerytalnej.
 • Kwiaty od działaczy FMS na Dzień Kobiet

  Kwiaty od działaczy FMS na Dzień Kobiet

  W Krakowie działacze Federacji Młodych Socjaldemokratów z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet rozdawali paniom czerwone goździki, a posłanka SLD do Parlamentu Europejskiego Joanna Senyszyn czerwone serduszka.
 • Aukcja i pokaz mody w słusznej sprawie

  Aukcja i pokaz mody w słusznej sprawie

  Bursztynowy naszyjnik europosłanki Joanny Senyszyn, porcelanową figurkę od Anny Dymnej, statuetkę Wiktora od Tomasza Lisa i wino od Marka Kondrata będą mogli wylicytować w niedzielę w Teatrze Groteska uczestnicy imprezy artystycznej "NIE, raczku".
 • Senyszyn poprowadziła Manifę w Kielcach

  Senyszyn poprowadziła Manifę w Kielcach

  Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w pierwszej kieleckiej Manifie, którą zorganizowała w piątek europosłanka Joanna Senyszyn i założone przez nią Stowarzyszenie "Polka Potrafi". Manifa odbyła się pod hasłem przeciwdziałania przemocy wobec kobiet.