Sport - seniorzy

Artykuły - Seniorzy (8)

 • ME Taekwon-Do ITF: Prymat w Europie obroniony

  ME Taekwon-Do ITF: Prymat w Europie obroniony

  Trzydzieści cztery medale mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF zdobyli w szwedzkiej miejscowości Skovde reprezentanci Polski - osiemnaście wywalczyli seniorzy, a szesnaście juniorzy. W klasyfikacji medalowej Polska uplasowała się na pierwszej pozycji. Rywalizowało 481 sportowców z 29 krajów.
 • ME w Taekwon-Do ITF: 8 medali Polaków drugiego dnia

  ME w Taekwon-Do ITF: 8 medali Polaków drugiego dnia

  Osiem medali mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF zdobyli drugiego dnia w szwedzkiej miejscowości Skovde reprezentanci Polski - sześć wywalczyli seniorzy, a dwa juniorzy. Niedziela jest ostatnim dniem zawodów.
 • ME w Taekwon-Do ITF: 16 medali Polaków na otwarcie

  ME w Taekwon-Do ITF: 16 medali Polaków na otwarcie

  Szesnaście medali mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF zdobyli pierwszego dnia w szwedzkiej miejscowości Skovde reprezentanci Polski - siedem wywalczyli seniorzy, a dziewięć juniorzy. Przypominamy, że zawody potrwają jeszcze dwa dni.
 • Seniorzy Wisły apelują o budowę hali sportowej

  Seniorzy Wisły apelują o budowę hali sportowej

  Po czwartkowym meczu koszykarek Wisły Can-Pack Kraków z CCC Polkowice (zwycięstwo gości 73:67) przedstawicielom mediów przekazano list otwarty Rady Seniorów klubu, którzy zaapelowali o budowę hali na terenach "Białej Gwiazdy".
 • Świetne występy Polaków

  Tomasz Wawrzonowski (KS Społem Łódź) zdobył w Pradze złoty medal mistrzostw Europy w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (60 strzałów) w rywalizacji juniorów.
 • Gwiazdy MuayThai w Zgorzelcu

  Gwiazdy MuayThai w Zgorzelcu

  Ponad 300 zawodników z 29 państw weźmie udział w rozpoczynających się dzisiaj w Zgorzelcu mistrzostwach Europy w muaythai. Uroczyste otwarcie o godz. 17. Wstęp wolny.
 • Drużynowe ME w brydżu: Składy reprezentacji Polski

  Zespoły Francji (kobiety), Włoch (open) oraz Niemiec (seniorzy) będą bronić złotych medali, zdobytych przed dwoma laty w Warszawie, w 49. drużynowych mistrzostwach Europy w brydżu, które od 14 do 28 czerwca rozegrane zostaną we francuskim Pau.
 • Ekstraligowe kadry prawie gotowe

  Wyjątkowo szybko ekstraligowe kluby skompletowały składy na przyszłoroczne rozgrywki. Choć jest dopiero początek grudnia, na rynku transferowym próżno szukać nazwisk zawodników, którzy znacząco mogliby wpłynąć na siłę zespołów.