Sport - seniorzy

Artykuły - Seniorzy (8)

• ME Taekwon-Do ITF: Prymat w Europie obroniony

ME Taekwon-Do ITF: Prymat w Europie obroniony

Trzydzieści cztery medale mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF zdobyli w szwedzkiej miejscowości Skovde reprezentanci Polski - osiemnaście wywalczyli seniorzy, a szesnaście juniorzy. W klasyfikacji medalowej Polska uplasowała się na pierwszej pozycji. Rywalizowało 481 sportowców z 29 krajów.
  • ME w Taekwon-Do ITF: 8 medali Polaków drugiego dnia

ME w Taekwon-Do ITF: 8 medali Polaków drugiego dnia

Osiem medali mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF zdobyli drugiego dnia w szwedzkiej miejscowości Skovde reprezentanci Polski - sześć wywalczyli seniorzy, a dwa juniorzy. Niedziela jest ostatnim dniem zawodów.
  • ME w Taekwon-Do ITF: 16 medali Polaków na otwarcie

ME w Taekwon-Do ITF: 16 medali Polaków na otwarcie

Szesnaście medali mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF zdobyli pierwszego dnia w szwedzkiej miejscowości Skovde reprezentanci Polski - siedem wywalczyli seniorzy, a dziewięć juniorzy. Przypominamy, że zawody potrwają jeszcze dwa dni.
  • Seniorzy Wisły apelują o budowę hali sportowej

Seniorzy Wisły apelują o budowę hali sportowej

Po czwartkowym meczu koszykarek Wisły Can-Pack Kraków z CCC Polkowice (zwycięstwo gości 73:67) przedstawicielom mediów przekazano list otwarty Rady Seniorów klubu, którzy zaapelowali o budowę hali na terenach "Białej Gwiazdy".
  • Świetne występy Polaków

Tomasz Wawrzonowski (KS Społem Łódź) zdobył w Pradze złoty medal mistrzostw Europy w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (60 strzałów) w rywalizacji juniorów.
  • Gwiazdy MuayThai w Zgorzelcu

Gwiazdy MuayThai w Zgorzelcu

Ponad 300 zawodników z 29 państw weźmie udział w rozpoczynających się dzisiaj w Zgorzelcu mistrzostwach Europy w muaythai. Uroczyste otwarcie o godz. 17. Wstęp wolny.
  • Drużynowe ME w brydżu: Składy reprezentacji Polski

Zespoły Francji (kobiety), Włoch (open) oraz Niemiec (seniorzy) będą bronić złotych medali, zdobytych przed dwoma laty w Warszawie, w 49. drużynowych mistrzostwach Europy w brydżu, które od 14 do 28 czerwca rozegrane zostaną we francuskim Pau.
  • Ekstraligowe kadry prawie gotowe

Wyjątkowo szybko ekstraligowe kluby skompletowały składy na przyszłoroczne rozgrywki. Choć jest dopiero początek grudnia, na rynku transferowym próżno szukać nazwisk zawodników, którzy znacząco mogliby wpłynąć na siłę zespołów.