seksafera

Artykuły - Seksafera (58)

 • Nowe fakty ws. seksafery w opolskiej policji

  Nowe fakty ws. seksafery w opolskiej policji

  Biegli badający sprawę seksafery w opolskiej policji jednoznacznie ustalili, że kompromitująca rozmowa generała Leszka Marca z podwładną nie została nagrana za pomocą podsłuchu; komendant przypadkowo nagrał się sam. Reporter radia RMF FM Roman Osica dowiedział się, że plik skopiował z systemu pracownik działu technicznego komendy.
 • Działoszyński: Opolska seksafera. Policjantka może pozostać na służbie

  Działoszyński: Opolska seksafera. Policjantka może pozostać na służbie

  Komendant z Opola dobrze pracował. Jedno wydarzenie nie może przekreślać jego zasług - mówi Komendant Główny Policji Marek Działoszyński o sprawie seksafery z Opola. Podwładna komendanta - kobieta, której pikantną rozmowę z szefem ujawniły media, może - jego zdaniem - pozostać na służbie, ale "straciła prawo do piastowania zajmowanego do tej pory stanowiska". Komendant Główny tłumaczy w Kontrwywiadzie RMF FM, w jaki sposób doszło do nagrania rozmowy funkcjonariuszy z Opola. - To było przypadkowe włączenie sprzętu do telekonferencji na biurku komendanta - wyjaśnia.
 • Seksskandal w policji? "To zarzut niezgodny z faktami"

  Seksskandal w policji? "To zarzut niezgodny z faktami"

  "W zawiadomieniu opartym na przesłanym do posła Tomasza Kaczmarka anonimie podnoszony jest zarzut awansowania podwładnej na lepiej płatne stanowiska, w oparciu o znajomość pozasłużbową, wbrew posiadanym przez tę osobę kompetencjom. Jest to zarzut całkowicie nieuprawniony, niezgodny z faktami" - poinformował INTERIA.PL rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Sokołowski.
 • Seks to nie zabawa!

  Seks to nie zabawa!

  Kiedy moja piętnastoletnia chrześnica zwierzyła mi się ze swojego problemu, poszłam z nią do lekarza.
 • Z seksem od narodzin

  Z seksem od narodzin

  Z Agatą Wojciechowską-Papugą, psychologiem pracującym z dziećmi, rozmawiamy o trendzie seksualizacji dzieciństwa, obecności dzieci w mediach, budzącej się w nich seksualności i prawie do intymności.
 • "DNA dla Leppera". Prokuratura sprawdza, czy wszcząć śledztwo

  "DNA dla Leppera". Prokuratura sprawdza, czy wszcząć śledztwo

  Prokuratura sprawdza, czy wszcząć śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych i ujawnienia tajemnicy w sprawie kodu DNA dziecka Anety Krawczyk. Według "Gazety Wyborczej" Andrzej Lepper miał go dostać od Jarosława Kaczyńskiego.
 • Znany trener okazał się "potworem seksualnym"

  Znany trener okazał się "potworem seksualnym"

  Duńskie środowisko piłkarskie znajduje się w szoku po prezentacji we wtorek autobiografii znanego trenera Superligi, który przyznał, że posiada zaburzenia psychiczne na tle seksualnym, które m.in. doprowadziły jego klub do spadku do drugiej ligi.
 • Sąd umorzył postępowanie wobec Leppera ws. seksafery

  Sąd umorzył postępowanie wobec Leppera ws. seksafery

  Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim (Łódzkie), w związku ze śmiercią Andrzeja Leppera, umorzył postępowanie wobec niego w tzw. seksaferze w Samoobronie.
 • Łyżwiński pozostanie na wolności

  Łyżwiński pozostanie na wolności

  Sąd Apelacyjny w Lublinie utrzymał w środę w mocy postanowienie Sądu Okręgowego w Radomiu o warunkowym przedterminowym zwolnieniu z więzienia b. posła Samoobrony Stanisława Łyżwińskiego. Obecnie Łyżwiński jest na wolności.
 • Łyżwiński nie musi iść do więzienia

  Łyżwiński nie musi iść do więzienia

  Były poseł Samoobrony Stanisław Łyżwiński nie pójdzie do więzienia - zadecydował sąd w Radomiu. Poinformowała o tym jego obrońca mec. Elżbieta Lewicka.

Filmy - Seksafera (6)

 • Działoszyński o seksaferze: Policjantka może pozostać w służbie

  Komendant z Opola dobrze pracował. Jedno wydarzenie nie może przekreślać jego zasług - mówi Komendant Główny Policji Marek Działoszyński o sprawie seksafery z Opola. Podwładna komendanta - kobieta, której pikantną rozmowę z szefem ujawniły media, może pozostać w służbie, ale "straciła prawo do piastowania zajmowanego do tej pory stanowiska" - dodaje Działoszyński. Komendant Główny tłumaczy w Kontrwywiadzie RMF FM, w jaki sposób doszło do nagrania rozmowy funkcjonariuszy z Opola. - To było przypadkowe włączenie sprzętu do telekonferencji na biurku komendanta - wyjaśnia.
 • Baristki zamiast kawy serwowały striptiz!

  Miasteczkiem Everett w amerykańskim stanie Waszyngton wstrząsnął kawiarniany seksskandal! Pracownice dwóch miejscowych kawiarń, należących do lokalnego biznesmena, miały - oprócz kawy - serwować kierowcom... striptiz w zamian za napiwki. Dziewczyny trafiły do aresztu. Właściciel kawiarń zapewnia tymczasem, że prowadzi interes zgodnie z prawem, a policja z jakichś powodów uwzięła się na niego i jego pracownice...
 • Diabeł na papieskim tronie?

  W kolejnym odcinku cyklu "Polimaty" poznacie mroczne sekrety renesansowego papiestwa. Za czasów Aleksandra VI, wywodzącego się ze słynnego rodu Borgiów, w Watykanie królowała rozwiązłość i intrygi. Seksualne skandale, nieślubne dzieci, orgie, morderstwa - wszystko to było na porządku dziennym...
 • Anja Rubik: Nie można mylić agencji towarzyskiej z agencją modelek

  Anja Rubik skomentowała ostatnią seksaferę w polskim święcie mody.