sekcja zwłok

Synonimy:
autopsja,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sekcja zwłok (50)

Filmy - Sekcja zwłok (7)

 • Bury: Kopacz nie zawiodła na tyle, żeby odchodzić

  Zapewniano, że wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, ale okazuje się, że miała miejsce tragiczna pomyłka - tak o zamianie ciał ofiar katastrofy smoleńskiej mówił przewodniczący klubu parlamentarnego PSL, Jan Bury. Gość Kontrwywiadu RMF FM uważa, że w Sejmie z ust rządzących powinno paść słowo "przepraszam". Jednocześnie jest przeciwny dymisji Ewy Kopacz, czego żąda PiS. - Kopacz nie zawiodła na tyle, żeby odchodzić. Ciszej nad tą trumną.
 • Merta: Żałuję, że nie otworzyłam trumny męża

  Żałuję, że nie zdołałam pokonać oporu rodziny i bliskich i nie otworzyłam trumny męża - powiedziała Magdalena Merta, wdowa po zmarłym w katastrofie smoleńskiej Tomaszu Mercie. Według Merty, byłaby to szansa na potwierdzenie tożsamości ciała znajdującego się w trumnie oraz na zdjęcie plastikowego worka, w którym umieszczano ofiary (TVN24/x-news).
 • Sekcja zwłok krokodyla wyłowionego z Warty

  Przeprowadzono sekcję zwłok krokodyla, którego wędkarz wyłowił z Warty w miejscowości Dolany. Gad mierzy 1,5 metra i waży około 15 kg. W jego żołądku znaleziono monety oraz kamyki akwariowe (TVN24/x-news).
 • Beata Gosiewska: Bezczeszczono ciała ofiar

  Rosyjskie sekcje zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej były pozorowane, a ciała naszych bliskich bezczeszczone. Ewa Kopacz wiedziała o tym, brała w tym udział lub przynajmniej była świadkiem - mówiła w Kontrwywiadzie RMF FM Beata Gosiewska.