second-hand

Artykuły - Second-hand (5)

 • Tanie szperanie

  Tanie szperanie

  Second-hand przeżywa właśnie swoją wielką reaktywację. Sklepy z tanią odzieżą są cenione głównie przez osoby, które wolą wyróżniać się w tłumie, zamiast ubierać się pod dyktando popularnych marek odzieżowych.
 • Moda z drugiej ręki

  Moda z drugiej ręki

  "Ubieram się w second- handzie"- kiedyś taka publiczna deklaracja byłaby po prostu nie do pomyślenia. Odzież używana była synonimem biedoty, zaniedbania i obciachu. Dziś po lumpeksach pomykają nawet eleganckie damy na dziesięciocentymetrowych obcasach, młode dziewczyny, ludzie starsi a nawet młodzi mężczyźni.
 • Urok rzeczy z drugiej ręki

  Urok rzeczy z drugiej ręki

  O tym, czym były i czym są second-handy, dlaczego warto je odwiedzać i co można w nich znaleźć, opowiada Maria, współwłaścicielka sklepu - przystani dla rzeczy z drugiej ręki, "MO`Fashion Baazar" w Warszawie.
 • "Królowa" ubiera się w second-handach

  "Królowa" ubiera się w second-handach

  Brytyjska aktorka Helen Mirren zdradziła ostatnio sekret swojego wyglądu - gwiazda kupuje ubrania w sklepach z używaną odzieżą.
 • Osment pod opieką Caine'a i Duvalla

  Osment pod opieką Caine'a i Duvalla

  Michael Caine, Robert Duvall i Haley Joel Osment zagrają w przygotowywanej przez studio New Line Cinema komedii zatytułowanej "Second Hand Lions". Opowieść wyreżyseruje Tim McCanlies (autor historii do "Stalowego giganta") w oparciu o własny scenariusz.

Filmy - Second-hand (5)

 • Królowe second-handów: Zwiastun 6. odcinka

  To pierwszy specjalny odcinek z udziałem gwiazd, czyli Ady Fijał i Aleksandry Szwed. Ada Fijał to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Nie boi się odważnych połączeń, świetnie bawi się swoimi stylizacjami. Aleksandra Szwed to również aktorka, piosenkarka, prezenterka oraz modelka. Chętnie uczestniczy w pokazach mody i projektuje stylowe kreacje. Obie panie łączy również zamiłowanie do zakupów w second-handach. A jak przechodnie ocenią ich wybory modowe?
 • Królowe second-handów: Zwiastun 5 odcinka

  W tym odcinku o zwycięstwo zmierzą się dwie całkiem odmienne osobowości. Monika - młoda dziennikarka, która zakupami w second handzie urozmaica swoją codzienną garderobę oraz Matylda - pełna energii amazonka, której ubrania z second handu dostają drugą szansę. Czy przechodnie postawią na odważny styl Matyldy, czy też wybiorą spokojną stylizację proponowaną przez Monikę?
 • Królowe second-handów: Zwiastun 4. odcinka

  Nietypowy odcinek z udziałem dwóch mężczyzn. Maciej – grafik komputerowy i redaktor działu mody, który prowadzi swój własny second-hand oraz Remigiusz – kolorowy ptak, dziennikarz z niekonwencjonalnym i nieco szalonym podejściem do mody. Czy kontrowersyjny styl Remika odniesie sukces? Czy może Maciek wraz ze swoim niewątpliwym modowym smakiem przejmie koronę króla?
 • Królowe second-handów: Zwiastun 3. odcinka

  W każdym odcinku „Królowych second-handów” o zwycięstwo zawalczą dwie uczestniczki, które zaprezentują własne stylizacje na zadany temat. Czas na upolowanie konkretnego stroju to dwadzieścia minut. Ich kreacje oceni znana blogerka modowa Macademian Girl oraz przypadkowi przechodnie.