sebastien loeb

Artykuły - Sebastien loeb (132)

 • ​Rajd Dakar. Sebastien Loeb wycofał się z rywalizacji na trasie 8. etapu

  ​Rajd Dakar. Sebastien Loeb wycofał się z rywalizacji na trasie 8. etapu

  Słynny francuski kierowca Sebastien Loeb (Prodrive) musiał wycofać się na trasie 8. etapu Rajdu Dakar - poinformowali organizatorzy imprezy rozgrywanej w Arabii Saudyjskiej. Dziewięciokrotny mistrz świata WRC dwukrotnie tego dnia przebił oponę.
 • Dakar 2021: Wyjątkowa edycja i Polacy walczący o podium

  Poznaliśmy szczegóły dotyczące przyszłorocznej, 43. edycji Rajdu Dakar. Odbędzie się on w Arabii Saudyjskiej w dniach 3 – 15 stycznia 2021. Trasa ze startem i metą w Dżuddzie będzie liczyła 7 646 km, w tym 4 767 km odcinków specjalnych.
 • Rajdowe MŚ. Monte Carlo ponownie otwiera sezon

  Rajdowe MŚ. Monte Carlo ponownie otwiera sezon

  W czwartek rozpocznie się nowy sezon rajdowych, samochodowych mistrzostw świata. Ruszy 88. Rajd Monte Carlo, którego pierwsza edycja miała miejsce w 1911 roku. Uroczysty start odbędzie się na Placu Księcia Alberta I o godz. 17., baza serwisowa została zlokalizowana w centrum Gap.
 • Rajdowe MŚ: Sebastien Loeb wierzy w swój koreański team

  Rajdowe MŚ: Sebastien Loeb wierzy w swój koreański team

  Dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata Sebastien Loeb wszystkie tytuły wywalczył jako kierowca Citroena. W 2019 roku jeździł już w barwach koreańskiego Hyundaia, z którym zwyciężył w klasyfikacji zespołowej. Francuz wierzy, że w nowym sezonie Hyundai powtórzy ten sukces.
 • Rajdowe MŚ. Loeb na prowadzeniu, Ogier praktycznie bez szans na siódmy tytuł

  Rajdowe MŚ. Loeb na prowadzeniu, Ogier praktycznie bez szans na siódmy tytuł

  Francuz Sebastien Loeb prowadzi po piątkowych odcinkach specjalnych Rajdu Katalonii, przedostatniej rundy tegorocznych mistrzostw świata. Jego rodak Sebastien Ogier praktycznie stracił szanse na siódmy w karierze tytuł mistrza świata.
 • Rajdowe MŚ. Loeb podpisał kontrakt z Hyundaiem

  Rajdowe MŚ. Loeb podpisał kontrakt z Hyundaiem

  Dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata Sebastien Loeb podpisał kontrakt z Hyundai Motorsport - potwierdził zespół. Francuz związał się z teamem na dwa lata, w sezonie 2019 zaliczy sześć rund mistrzostw świata WRC, zaczynając w styczniu od startu w Monte Carlo.
 • Rajdowe MŚ. Los Sebastiena Loeba "elektryzuje" fanów kierowcy

  Rajdowe MŚ. Los Sebastiena Loeba "elektryzuje" fanów kierowcy

  W jakim zespole w nowym sezonie może wystartować dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata Francuz Sebastien Loeb - to pytanie, które od kilku tygodni "elektryzuje" fanów kierowcy.
 • W Meksyku do rywalizacji wraca Sebastien Loeb

  W Meksyku do rywalizacji wraca Sebastien Loeb

  W trzeciej rundzie samochodowych mistrzostw świata - Rajdzie Meksyku, który odbędzie się w nadchodzący weekend, do rywalizacji wraca dziewięciokrotny mistrz świata Francuz Sebastien Loeb.
 • Rajd Dakar. Rafał Sonik pożegnał się z 40. Rajdem Dakar

  Rajd Dakar. Rafał Sonik pożegnał się z 40. Rajdem Dakar

  Fatalnie dla quadowca Rafała Sonika zakończyła się przygoda z trwającą 40. edycją Rajdu Dakar. Zwycięzca z 2015 roku zaliczył nieprzyjemny wypadek na piątym etapie, rozgrywanym na peruwiańskiej pustyni i trafił do szpitala ze złamaniem nogi w kolanie. Biznesmen z Krakowa już oswoił się z myślą, że nie powtórzy sukcesu sprzed trzech lat.
 • Sebastien Loeb tym razem w rallycrosie

  Sebastien Loeb tym razem w rallycrosie

  Dziewięciokrotny mistrz świata rajdów samochodowych – Sebastien Loeb – nie wybiera się jeszcze na emeryturę. 42-letni Francuz wiąże swoją najnowszą karierę ze światem rallycrosu.

Filmy - Sebastien loeb (1)