Sebastian Milewski

Artykuły - Sebastian Milewski (1)

 • Piast Gliwice. Milewski: Chcemy grać o wysokie cele

  Piast Gliwice. Milewski: Chcemy grać o wysokie cele

  Mistrz Polski nie ustaje w pogoni za prowadzącą w tabeli Ekstraklasy Legią Warszawa. W piątek drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika odniosła ważną wygraną w Kielcach 2-1. O piąte wyjazdowe zwycięstwo nie było jednak łatwo.

Filmy - Sebastian Milewski (3)

 • Milewski: Chcemy grać o wysokie cele. Wideo

  - Cieszymy się z tej wygranej, bo drużyna pokazała charakter. Na przerwę schodziliśmy przegrywając jedną bramką, ale cały czas dążyliśmy do odrobienia strat. Udało się podnieść z tego wyniku i wygrać – mówi pomocnik Piasta Gliwice, młodzieżowiec Sebastian Milewski, po wygranej z Koroną w Kielcach 2-1.
 • Piast Gliwice przygotowuje się do meczu przeciwko Wiśle Kraków. Piłkarze mistrza Polski są spokojni. Wideo

  Piast Gliwice przygotowuje się do powrotu Ekstraklasy. W pierwszym meczu mistrzowie Polski zmierzą się z Wisłą Kraków. Po treningu o przygotowaniach wypowiedzieli się m.in. Sebastian Milewski i Urosz Korun.
 • Piast Gliwice. Sebastian Milewski o swojej debiutanckiej bramce w Ekstraklasie. Wideo

  - Na pewno jest to fajne uczucie. Dodatkowo w ważnym meczu, która daje nam jeszcze trzy punkty. Cieszę się z tego i mam nadzieję, że ta bramka jeszcze doda mi pewności siebie, tak, że to strzelanie w kolejnych spotkaniach będzie mi przychodziło łatwej. Co do bramki, to Bartek Rymaniak zagrał bardzo dobrą piłkę do góry, a ja widziałem, że Rapa jej nie sięgnie. Chciałem ją przyjąć na klatkę piersiową, udało się, no i cieszę się, że potem wpadła do siatki. Choć przyznam, że miałem delikatne obawy, bo bramkarz Cracovii miał już piłkę na rękach i obawiałem się czy wszystko dobrze się skończyć. Na szczęście tak się stało i mogliśmy się cieszyć z bramki - komentował po zwycięskim spotkaniu. Bramkę zadedykował swojej dziewczynie. - Od razu po strzeleniu bramki zrobiłem dla niej cieszynkę, pokazując serduszko. Wspiera mnie cały czas, jeździ ze mną na te wszystkie mecze, jest ze mną, choć czasami ma już dosyć oglądania tych wszystkich spotkań. Także ta moja pierwsza bramka w ekstraklasie jest z dedykacją dla niej - podkreśla.