Sebastian Mila

Synonimy:
Mila Sebastian,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sebastian Mila (323)

Filmy - Sebastian Mila (10)

 • Pożegnanie Brożka, Głowackiego, Mili i Murawskiego przed meczem Polska - Litwa. Wideo

  Paweł Brożek, Arkadiusz Głowacki, Sebastian Mila i Rafał Murawski oficjalnie pożegnali się z piłkarską reprezentacją Polski. Uroczystość odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie tuż przed meczem towarzyskim "Biało-Czerwonych" z Litwą.
 • Armenia - Polska. Sebastian Mila: Nie jestem obiektywny

  Sebastian Mila przed meczem Armenia - Polska w eliminacjach MŚ 2018.
 • Sebastian Mila zaskoczył kolegów z kadry w La Baule

  Sebastian Mila nie znalazł się w 23-osobowej kadrze reprezentacji Polski na Euro 2016, ale i tak będzie przebywał z kadrą podczas mistrzostw we Francji. Pomocnik Lechii Gdańsk będzie pracował jako ekspert dla jednego z ogólnopolskich dzienników sportowych oraz jednego z portali internetowych. Już podczas środowej konferencji prasowej Mila zaskoczył swoich kolegów obecnością na niej, ale nie odważył się zadać żadnego pytania, co wypomniał mu w swoim stylu Sławomir Peszko. Źródło: TVN24/x-news
 • Mila o Złotej Piłce dla "Lewego". Wideo

  Robert Lewandowski znalazł się w gronie 23 zawodników nominowanych do nagrody Złotej Piłki FIFA dla najlepszego piłkarza 2015 roku. - Jeśli Lewandowski wygra to napiszę na Twitterze, że zdobywca Złotej Piłki to mój kolega. "Lewy" zasłużył na to wyróżnienie. Zrobił największy postęp ze wszystkich tych nominowanych piłkarzy - powiedział Sebastian Mila, reprezentant Polski w piłce nożnej.