Seat Toledo

Artykuły - Seat Toledo (10)

 • Nowa skoda rapid. Wiemy już (prawie) wszystko!

  Nowa skoda rapid. Wiemy już (prawie) wszystko!

  Pojawiły się nowe informacje dotyczące najnowszego dziecka firmy z Mlada Boleslav - skody rapid. Auto, którego bliźniaczą konstrukcją jest nowy seat toledo, wypełnić ma lukę między fabią a octavią.
 • Nowy seat toledo. W salonach w przyszłym roku

  Nowy seat toledo. W salonach w przyszłym roku

  Kilka dni po prezentacji skody rapid, Seat zaprezentował toledo, czyli własne wcielenie tego modelu.
 • Nowy seat toledo, czyli hiszpańska skoda rapid

  Nowy seat toledo, czyli hiszpańska skoda rapid

  Seat nie ma ostatnio dobrej passy. Obecnie to zdecydowanie najsłabsza - przynajmniej pod względem sprzedażowym - marka Volkswagena, klienci coraz rzadziej decydują się na nowe auta ze słonecznej Hiszpanii.
 • Wraca seat toledo. Mamy zdjęcia!

  Wraca seat toledo. Mamy zdjęcia!

  Jeszcze w tym roku do salonów Seata zawita nowy model. Po kilku latach przerwy w ofercie hiszpańskiej marki pojawi się znów Toledo!
 • Śmierć 3 osób w Trawnikach

  Śmierć 3 osób w Trawnikach

  Na przejazdach kolejowych co roku ginie kilkadziesiąt osób. Dzisiaj po godzinie 9.00 w miejscowości Trawniki (Lubelskie) , seat toledo wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Lublin-Chełm. Według wstępnych ustaleń zginął kierowca i dwie dziewczynki, jego córka i jej koleżanka. Druga córka kierowcy, 14-letnia, odwieziona została do szpitala. *** W większości przypadków do wypadków dochodzi z win
 • Testujemy używane: Seat toledo

  Testujemy używane: Seat toledo

  To, że człowiek jest podatny na sugestie, wiemy wszyscy.
 • Nowe toledo ciężarówką!

  Nowe toledo ciężarówką!

  Nowy seat Toledo otrzymał homologację ciężarową dla wersji pojazdu z silnikiem 1.6MPi 102KM.
 • Toledo Tech-Design

  Toledo Tech-Design

  W sprzedaży jest już Seat Toledo w specjalnej serii Tech-Design. Auto może być napędzane silnikiem benzynowym 1.6 litra o mocy 77kW (105 KM) lub silnikiem diesla 1.9 TDI o mocy 66 kW (90 KM).
 • Toledo z 1,000,000 km na liczniku

  Toledo z 1,000,000 km na liczniku

  Okazuje się, że jeśli tylko trafimy na udany model samochodu, to możemy nim przejechać nawet 1 milion kilometrów. Udowodnili to Państwo Anna i Piotr Kabus z Piły, którzy swoim Seatem Toledo, zakupionym w 1992 roku w Austrii, przejechali 1,000,000 km.
 • Najmocniejsze Toledo

  Najmocniejsze Toledo

  Podczas ostatniego Salonu Motoryzacyjnego w Madrycie firma Seat zaprezentowała najbardziej sportową wersję modelu Toledo, wyposażoną w silnik 1.8 20VT o mocy 180 KM (132 kW) i sześciostopniową skrzynię biegów. Nowy silnik zastąpił jednostkę 2.3 V5 o mocy 170 KM, a pojazd zyskał dodatkowe 10 KM mocy. Nowy 180-konny Seat Toledo jest już dostępny w firmowej sieci sprzedaży w Hiszpanii, w dwóch standardach wykończenia - Sport i Signo. TUTAJ zdjęcia Seata Toledo 1.8 20VT 180 KM.