Sean Penn

Synonimy:
Penn Sean,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sean Penn (78)

 • Sean Penn: Rozrabiaka

  Sean Penn: Rozrabiaka

  Mówi się o nim, że potrafi zagrać dosłownie wszystko. Do każdej z kolejnych ról bardzo dokładnie się przygotowuje, dlatego mimo ponad 30 lat kariery nie ma na koncie nawet 50 filmowych kreacji... Sean Penn - zdobywca dwóch Oscarów, laureat Złotego Globu, aktor nagradzany na festiwalach w Cannes, Wenecji i Berlinie - kończy 17 sierpnia 60 lat.
 • Charlize Theron skomentowała plotki na temat swoich zaręczyn z Seanem Pennem

  Charlize Theron skomentowała plotki na temat swoich zaręczyn z Seanem Pennem

  Słynna południowoafrykańska aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do krążących od lat opowieści na temat jej burzliwego związku z Seanem Pennem. Według jednej z takich pogłosek gwiazdorska para była ponoć nawet zaręczona. Theron postanowiła raz na zawsze uciąć te spekulacje.
 • Charlize Theron zaręczona z Seanem Pennem? Jest komentarz aktorki

  Charlize Theron zaręczona z Seanem Pennem? Jest komentarz aktorki

  Słynna południowoafrykańska aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do krążących od lat opowieści na temat jej burzliwego związku z Seanem Pennem. Według jednej z takich pogłosek, gwiazdorska para była ponoć nawet zaręczona. Charlize Theron postanowiła raz na zawsze uciąć te spekulacje.
 • ​Sean Penn przyznaje, że bywa trudny we współpracy

  ​Sean Penn przyznaje, że bywa trudny we współpracy

  O jego starciach z reżyserami na planach filmowych od lat krążą legendy. Sean Penn w najnowszym wywiadzie przyznaje, że zasłużył sobie na reputację trudnego we współpracy. "Czasem myślę, że mam wspaniały romans z ludzkością, ale nie układa mi się za dobrze z ludźmi" - zaznacza.
 • Koszmarny film Seana Penna i trzymający poziom Asghar Farhadi

  Koszmarny film Seana Penna i trzymający poziom Asghar Farhadi

  Tak koszmarnego filmu w konkursie głównym canneńskiej imprezy nie oglądaliśmy od dawna. "The Last Face" Seana Penna to największa pomyłka selekcjonerów imprezy. Nie zawiódł za to Irańczyk Asghar Farhadi, który pokazał na Lazurowym Wybrzeżu "The Salesman". Wielkie emocje wzbudził Nicolas Winding Refn swoim "Neon Demon".
 • Sean Penn o swoim wywiadzie z baronem narkotykowym El Chapo

  Sean Penn o swoim wywiadzie z baronem narkotykowym El Chapo

  Goszczący w programie "60 Minutes" Sean Penn opowiadał o przyczynach i przygotowaniach do swojego niesławnego wywiadu z meksykańskim baronem narkotykowym Joaquinem Guzmanem Loerą, znanym także jako El Chapo. Aktor przyznał, że cel stojący za powstaniem artykułu nie został osiągnięty.
 • Madonna: Sean Penn nigdy mnie nie uderzył

  Madonna: Sean Penn nigdy mnie nie uderzył

  Madonna postanowiła wziąć w obronę byłego męża Seana Penna, który wniósł pozew o zniesławienie przeciwko Lee Danielsowi. Amerykańska wokalistka zeznała w sądzie, że aktor nigdy nie stosował wobec niej przemocy.
 • Sean Penn pozywa Lee Danielsa

  Sean Penn pozywa Lee Danielsa

  Sean Penn założył sprawę sądową o zniesławienie, pozywając na 10 milionów dolarów reżysera Lee Danielsa.

Zdjęcia - Sean Penn (2)

 • film.interia.pl
  Robin Wright: Gwiazda "House of Cards" kończy 50 lat
 • film.interia.pl
  Robin Wright: Gwiazda "House of Cards" kończy 50 lat

Filmy - Sean Penn (3)