Sean Bean

Synonimy:
Bean Sean,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sean Bean (15)

 • Sean Bean ojcem Śnieżki

  Sean Bean ojcem Śnieżki

  Sean Bean, który gustuje zwykle w rolach silnych, ale jednocześnie nieustannie zmagających się z niebezpieczeństwem bohaterów (ostatnio w serialu "Gra o tron"), zmienia obszar zainteresowań. Prawdopodobnie zobaczymy go wkrótce w roli ojca... Królewny Śnieżki.
 • Nieco arogancki

  Nieco arogancki

  - Najważniejsze są dla niego honor i lojalność - mówi o swym nowym bohaterze Sean Bean, znany m.in. z roli Boromira w kultowej produkcji "Władca Pierścieni". W serialu "Gra o tron" brytyjski aktor znowu wciela się w postać walecznego wojownika. Warto to zobaczyć!
 • Mitologiczny Pierce Brosnan

  Mitologiczny Pierce Brosnan

  Pierce Brosnan jako Chiron, a Sean Bean jako Zeus. W Hollywood wszystko jest możliwe.
 • Apel Seana Beana

  Apel Seana Beana

  Sean Bean apeluje do brytyjskiego rządu o wsparcie dla rodzimego przemysłu filmowego, ponieważ obecne podejście ekipy rządzącej do kinematografii odstrasza twórców.
 • Artysta Sean Bean

  Artysta Sean Bean

  Brytyjski gwiazdor Sean Bean, znany z filmów "Plan lotu", "Equilibrium", czy "Władca Pierścieni"przyznaje, że zanim został aktorem chciał być artystą malarzem.
 • Damski bokser Sean Bean

  Damski bokser Sean Bean

  Brytyjski aktor Sean Bean ("Equilibrium") i jego dziewczyna Georgina Sutcliffe pod wpływem sporej dawki alkoholu wszczęli bójkę w luksusowym hotelu. Para pokłóciła się, doszło do rękoczynów, zarówno Bean jak i Sutcliffe zostali ranni.

Filmy - Sean Bean (1)