ŚDM 2016

Artykuły - ŚDM 2016 (6)

 • MRiRW: 100 ton żywności w akcji promocyjnej dla pielgrzymów na ŚDM

  MRiRW: 100 ton żywności w akcji promocyjnej dla pielgrzymów na ŚDM

  40 tys. butelek soków jabłkowych, 8 ton jabłek (50 tys. sztuk), 50 tys. opakowań kabanosów drobiowych - w sumie 100 ton żywności wydano uczestnikom Światowych Dni Młodzieży w ramach promocji polskich produktów - podsumował w środę resort rolnictwa akcję prowadzoną w Krakowie.
 • ŚDM w Krakowie: W bankomatach zabraknie gotówki? Trzeba liczyć się ze wzmożonym popytem

  ŚDM w Krakowie: W bankomatach zabraknie gotówki? Trzeba liczyć się ze wzmożonym popytem

  Większość banków będzie działać bez zmian w czasie Światowych Dni Młodzieży w ostatnim tygodniu lipca w Krakowie, ale operatorzy bankomatów liczą się ze wzmożonym popytem na wypłatę gotówki.
 • Banki i bankomaty w czasie Światowych Dni Młodzieży

  Banki i bankomaty w czasie Światowych Dni Młodzieży

  Większość banków będzie działać bez zmian w czasie Światowych Dni Młodzieży w ostatnim tygodniu lipca w Krakowie, ale operatorzy bankomatów liczą się ze wzmożonym popytem na wypłatę gotówki. Zdaniem ekspertów mogą wystąpić przypadki braku gotówki.
 • RMF24: Będzie zakaz noszenia broni podczas ŚDM i szczytu NATO

  RMF24: Będzie zakaz noszenia broni podczas ŚDM i szczytu NATO

  MSWiA chce zakazać noszenia wszelkiego rodzaju broni podczas lipcowego szczytu NATO w Warszawie oraz Światowych Dni Młodzieży, które będą się odbywać w Krakowie - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Zgodnie z projektem zakaz ma zmniejszyć "ryzyko ewentualnych przypadków utraty broni, a tym samym możliwości dostania się jej w ręce osób nieuprawnionych".
 • ​ŚDM: Spotkanie z papieżem przeniesione?

  ​ŚDM: Spotkanie z papieżem przeniesione?

  Z powodu problemów komunikacyjnych spotkanie z papieżem Franciszkiem może nie odbyć się w podkrakowskich Brzegach - podają lokalne media. Krakowska kuria jest jednak przeciwko jakimkolwiek zmianom.
 • Mundurowi i kościoły dostaną podwyżki

  Mundurowi i kościoły dostaną podwyżki

  Sejmowa komisja administracji i spraw wewnętrznych chce zwiększenia o 80 mln zł środków, które w projekcie budżetu na 2016 r. przeznaczono na zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży. W projekcie zarezerwowano też środki dla funkcjonariuszy mundurowych.

Filmy - ŚDM 2016 (14)