Muzyka - scratch

Artykuły - Scratch (9)

 • Bowie odmówił Gabrielowi

  Bowie odmówił Gabrielowi

  Na szykowanej płycie "I'll Scratch Yours" z przeróbkami utworów Petera Gabriela zabraknie Davida Bowie, który odmówił byłemu wokaliście Genesis.
 • Odarty z emocji

  Odarty z emocji

  Peter Gabriel "Scratch My Back", Real World / Virgin
 • Peter Gabriel, covery i orkiestra

  Peter Gabriel, covery i orkiestra

  Jak już informowaliśmy w naszym tekście o zapowiedziach płytowych na 2010 rok, w lutym ukaże się nowy album Peter Gabriela. Rockman na "Scratch My Back" zaprezentuje swoje orkiestrowe wersje nagrań m.in. Neila Younga, Paula Simona, Davida Bowiego i Radiohead.
 • Krakowskie Warsztaty Turntablistyczne

  Krakowskie Warsztaty Turntablistyczne

  26 marca w krakowskim klubie "Pod Jaszczurami" odbędą się Krakowskie Warsztaty Turntablistyczne. Impreza organizowana przez Rodec oraz serwis Cięty Dźwięk stanowi część Skrecz Sesji: Rodec Scratch Challenge 2006. Gwoździem imprezy będą zawody rozgrywane w dwóch kategoriach: "Turntable Drumer" oraz "Scratch Dominator".
 • "Scratch prosto w oczy"

  "Scratch prosto w oczy"

  Rocznik 1982, urodzony na Śląsku w Jastrzębiu Zdrój. Po liceum zaczął studia na Uniwersytecie Śląskim na wydziale radia i telewizji, pracuje w kopalni na dole. Dotychczasowe nagrody to: I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Scratch - Eliminacje Katowice, I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Advancement - Eliminacje Katowice, I miejsce Vestax POPDJ, I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Scratch, I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Advancement. Z Epromem rozmawiał Matess.
 • DJ First Rate w Polsce

  DJ First Rate w Polsce

  First Rate, jeden z najlepszych skreczerów na świecie, członek składów Scratch Perverts i Monkey Mafia, zaprezentuje swoje niebanalne umiejętności w naszym kraju.
 • DJ Scratch przedstawia dorobek

  DJ Scratch przedstawia dorobek

  DJ Scratch, który przez wiele lat grał dla EPMD, pracuje nad płytą, która będzie prezentować jego zgromadzony w ciągu 20 lat dorobek muzyczny.
 • KonkreT DJ - edycja druga

  KonkreT DJ - edycja druga

  Na drugiej edycji imprezy "KonkreT DJ", która odbędzie się 22 listopada w warszawskim "Paragrafie", zagrają Mr.Thing (Scratch Perverts, Wlk.Brytania), DJ Krime oraz DJ Twister.
 • Poznański "Scratch Massive"

  Poznański "Scratch Massive"

  6 listopada w poznańskiej "Kurtynie" odbędzie się impreza mająca upamiętnić dwa lata istnienia poznańskiej sceny hiphopowej. Zagrają: DJ Twister, DJ Kostek oraz DJ MentalCut.