scratch

Artykuły - Scratch (12)

 • Amazon uczy najmłodszych języka programowania Scratch

  Amazon uczy najmłodszych języka programowania Scratch

  Programowanie nie jest już dziś tylko domeną informatyków – uczy się go coraz więcej dzieci i młodzieży. Amazon, w ramach zajęć online STEM Kindloteka, pomaga w nauce Scratcha – języka programowania, używanego przez miliony młodych ludzi na całym świecie. Przez cały maj realizowane są bezpłatne lekcje online, a 20 maja zaplanowano główne świętowanie urodzin Scratcha.
 • Katarzyna Pawłowska mistrzynią świata w kolarstwie torowym

  Katarzyna Pawłowska mistrzynią świata w kolarstwie torowym

  Katarzyna Pawłowska obroniła na torze kolarskim w Mińsku na Białorusi tytuł mistrzyni świata w wyścigu scratch. Po przejechaniu 40 rund (10 km) wyprzedziła wyraźnie Meksykankę Sofię Arreolę. Brązowy medal zdobyła Rosjanka Jewgienia Romaniuta.
 • Fortuna starts selling scratch cards at Česká Pošta branch offices

  Raport bieżący nr 17/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Załączniki: Plik;OpisVladan Crha - IR Director
 • Bowie odmówił Gabrielowi

  Bowie odmówił Gabrielowi

  Na szykowanej płycie "I'll Scratch Yours" z przeróbkami utworów Petera Gabriela zabraknie Davida Bowie, który odmówił byłemu wokaliście Genesis.
 • Odarty z emocji

  Odarty z emocji

  Peter Gabriel "Scratch My Back", Real World / Virgin
 • Peter Gabriel, covery i orkiestra

  Peter Gabriel, covery i orkiestra

  Jak już informowaliśmy w naszym tekście o zapowiedziach płytowych na 2010 rok, w lutym ukaże się nowy album Peter Gabriela. Rockman na "Scratch My Back" zaprezentuje swoje orkiestrowe wersje nagrań m.in. Neila Younga, Paula Simona, Davida Bowiego i Radiohead.
 • Krakowskie Warsztaty Turntablistyczne

  Krakowskie Warsztaty Turntablistyczne

  26 marca w krakowskim klubie "Pod Jaszczurami" odbędą się Krakowskie Warsztaty Turntablistyczne. Impreza organizowana przez Rodec oraz serwis Cięty Dźwięk stanowi część Skrecz Sesji: Rodec Scratch Challenge 2006. Gwoździem imprezy będą zawody rozgrywane w dwóch kategoriach: "Turntable Drumer" oraz "Scratch Dominator".
 • "Scratch prosto w oczy"

  "Scratch prosto w oczy"

  Rocznik 1982, urodzony na Śląsku w Jastrzębiu Zdrój. Po liceum zaczął studia na Uniwersytecie Śląskim na wydziale radia i telewizji, pracuje w kopalni na dole. Dotychczasowe nagrody to: I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Scratch - Eliminacje Katowice, I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Advancement - Eliminacje Katowice, I miejsce Vestax POPDJ, I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Scratch, I miejsce Mistrzostwa Polski DJ-ów ITF 2004 kat. Advancement. Z Epromem rozmawiał Matess.
 • DJ First Rate w Polsce

  DJ First Rate w Polsce

  First Rate, jeden z najlepszych skreczerów na świecie, członek składów Scratch Perverts i Monkey Mafia, zaprezentuje swoje niebanalne umiejętności w naszym kraju.
 • DJ Scratch przedstawia dorobek

  DJ Scratch przedstawia dorobek

  DJ Scratch, który przez wiele lat grał dla EPMD, pracuje nad płytą, która będzie prezentować jego zgromadzony w ciągu 20 lat dorobek muzyczny.