Scott Askham

Artykuły - Scott Askham (4)

 • Mamed Chalidow - Scott Askham II walką wieczoru KSW 55!​

  Mamed Chalidow - Scott Askham II walką wieczoru KSW 55!​

  Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 Sub) stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii średniej na gali KSW 55. Rywalem Anglika będzie po raz kolejny największy dominator w historii tej dywizji, Mamed Chalidow (34-7-2, 14 KO, 16 Sub). Stawką pięciorundowego starcia, do którego dojdzie 10 października, będzie pas należący do Askhama, który Chalidow zwakował w 2018 rok.
 • MMA. Tomasz Narkun chce walczyć ze Scottem Askhamem

  MMA. Tomasz Narkun chce walczyć ze Scottem Askhamem

  Scott Askham nie przegrał jeszcze w KSW. Anglik chce dyktować warunki i proponuje turniej z udziałem czterech zawodników. Do walki wyzywa go jednak Tomasz Narkun.
 • Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  7 grudnia oczy polskich kibiców mieszanych sztuk walki będą zwrócone na Gliwice, gdzie w najnowocześniejszej hali w Polsce do klatki wraca Mamed Chalidow. Rywalem naszego wojownika będzie pogromca kolejnych Polaków, czyli Scott Askham. "Kanibal z Groznego" po raz ostatni toczył walkę przed ponad rokiem, zapowiadał sportową emeryturę, ale długo w tym postanowieniu nie wytrwał. Postanowił też wrócić do okoliczności swojego głośnego zatrzymania i opowiedzieć własną wersję wydarzeń z tego traumatycznego momentu. Prokuratura Krajowa potwierdziła Interii, że sportowiec wciąć ma status podejrzanego, tylko odpowiada z wolnej stopy.
 • Janikowski kontra Materla, czyli hit w klatce KSW

  Janikowski kontra Materla, czyli hit w klatce KSW

  Damian Janikowski kontra Michał Materla, a w drugiej parze Scott Askham z Marcinem Wójcikiem. Tak wygląda obsada miniturnieju podczas gali KSW 45 "Road to Wembley" w Londynie, która wyłoni pretendentów do pasa mistrza wagi średniej, zwakowanego przez dotychczasowego czempiona, Mameda Chalidowa.

Filmy - Scott Askham (2)