Ścigany

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ścigany (Film (1993)[The Fugitive] Reż.Andrew Davis) ,

Artykuły - Ścigany (10)

 • Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Władze Ukrainy wszczęły śledztwo wobec znanego rosyjskiego aktora Michaiła Poreczenkowa, którego podejrzewają o terroryzm. Aktora widać w krótkim nagraniu, na którym strzela z karabinu maszynowego w kierunku pozycji ukraińskich wojsk na lotnisku w Doniecku.
 • Harrison Ford: Siedemdziesięciolatek

  Harrison Ford: Siedemdziesięciolatek

  Harrison Ford, filmowy Indiana Jones, Han Solo z "Gwiezdnych wojen" i tytułowy ścigany z thrillera Andrew Davisa, kończy w piątek, 13 lipca, 70 lat.
 • Mąż wokalistki ścigany przez Interpol

  Mąż wokalistki ścigany przez Interpol

  Mariza, najsłynniejsza na świecie wokalistka fado, przeżywa trudne chwile - jej męża ściga angolski Interpol. Na 37-letniem Antonio Ferreirze ciąży zarzut nielegalnych transakcji finansowych i zlecenie rozboju.
 • Peja nie będzie ścigany

  Peja nie będzie ścigany

  Prokuratura w Lesznie (Wielkopolska) odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie nawoływania do przemocy w tekstach piosenek poznańskiego rapera Pei. Uznała, że wykonywanie takich utworów na koncercie to wykroczenie, a nie przestępstwo - poinformowała we wtorek (2 lutego) prokuratura.
 • Polański, czyli spóźniona riposta

  Polański, czyli spóźniona riposta

  "Polański: ścigany i pożądany", reż. Marina Zenovich, USA/Wielka Brytania 2008, Kino Świat, 99 min., premiera kinowa 13 listopada 2009 roku.
 • Co obejrzeć w kinie?

  Co obejrzeć w kinie?

  Nagrodzona Złotymi Lwami w Gdyni czarna komedia "Rewers", dokument "Polański. Ścigany i pożądany", nowelowa opowieść "Demakijaż" oraz bułgarski dramat "Bunt L." trafią w piątek, 13 listopada, na ekrany polskich kin.
 • Film o Polańskim w polskich kinach

  Film o Polańskim w polskich kinach

  13 listopada na polskie ekrany trafi film dokumentalny Mariny Zenovich "Polański. Ścigany i pożądany". Dystrybutorem obrazu jest Kino Świat.
 • Ratner kręci film o Polańskim

  Ratner kręci film o Polańskim

  Roman Polański "zgodził się na udział" w sequelu dokumentalnego filmu Mariny Zenovich "Polański: Ścigany i pożądany". Film wyreżyseruje Bratt Ratner ("Godziny szczytu 3").
 • Zmarł aktor Barry Morse

  Zmarł aktor Barry Morse

  W wieku 89 lat zmarł brytyjski aktor Barry Morse, znany z roli detektywa z serialu "Ścigany" emitowanego w latach 60. - poinformował we wtorek syn zmarłego.