schody

Artykuły - Schody (151)

 • Schody z kostki - ceny, porady i wszystko, co warto wiedzieć

  Schody z kostki - ceny, porady i wszystko, co warto wiedzieć

  Schody z kostki łączą w sobie walory estetyczne, dużą wytrzymałość oraz odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych. Nowoczesne rodzaje kostki coraz częściej stanowią atrakcyjną alternatywę dla betonu, płytek gresowych oraz klinkieru. Wytrzymują większe obciążenia i nie wymagają konserwacji. Ponadto są coraz częściej wybierane jako materiał do wykończenia nawierzchni wokół domu i w ogrodzie. Poniżej podpowiemy krok po kroku, jak wygląda układanie kostki na schody, jakie są jej możliwości oraz ceny.
 • Schody. Czym i za ile je wykończyć?

  Schody. Czym i za ile je wykończyć?

  Decydując się na wybór schodów trzeba wziąć pod uwagę kwestie finansowe, trwałość, estetykę. Niezależnie od dokonanego wyboru należy pamiętać, iż tylko precyzyjnie i fachowo wykonane schody są gwarancją bezpieczeństwa domowników.
 • Pobiegną na 30. piętro po mistrzostwo Polski

  Ponad 360 zawodników zgłosiło się do niedzielnych mistrzostw Polski w biegu po schodach, które zostaną rozegrane w katowickim Altusie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 30 pięter tego najwyższego w regionie budynku.
 • Komunikacja: Schody

  Komunikacja: Schody

  Schody służą do komunikacji pionowej w budynku; są jednym z trudniejszych do wykonania elementów architektury domu. Źle zaprojektowane będą niewygodne, a kiepsko wykonane mogą być nawet niebezpieczne. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkowania, schody muszą spełniać zasady ergonomii.
 • Sprawdzone triki na sexy ciało

  Sprawdzone triki na sexy ciało

  Nie musisz wcale mieć idealnych proporcji, by być ponętną kobietą.
 • Strefa dzienna (cz. 10): Salon

  Strefa dzienna (cz. 10): Salon

  Pokój dzienny zwany też salonem to miejsce reprezentacyjne. Zazwyczaj jest to największe pomieszczenie w domu. Dobrze, jeśli jest usytuowane od południa lub zachodu.
 • Uroda dla zapracowanych

  Uroda dla zapracowanych

  Jak sobie radzić, kiedy na codzienną pielęgnację mamy naprawdę mało czasu?
 • Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 15.09.2010 r. wraz z projektami uchwał

  Raport bieżący nr 9/2010Podstawa prawna: Inne uregulowania Zarząd Mera Schody SA przekazuje w załączeniu teść ogłoszenia o zwołaniu NWZ spółki na dzień 15.09.2010 r. wraz z projektami uchwał. Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1 i pkt 3 w zw. z § 6 ust.3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect. Załączniki: Plik;Opis FORMULARZ DO WYKONYWANIA PRAWA GŁOSU PRZEZ PEŁNOMOCNIKA.pdf;
 • Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 15.09.2010 r. wraz z projektami uchwał

  Zarząd Mera Schody SA przekazuje w załączeniu teść ogłoszenia o zwołaniu NWZ spółki na dzień 15.09.2010 r. wraz z projektami uchwał. Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1 i pkt 3 w zw. z § 6 ust.3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect. Załączniki:FORMULAR

Filmy - Schody (17)