schody

Artykuły - Schody (152)

 • Prosty sposób na wyjątkowe schody w domu jednorodzinnym

  Prosty sposób na wyjątkowe schody w domu jednorodzinnym

  ​Podświetlane schody to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, lecz także piękny efekt estetyczny w mieszkaniu czy też na zewnątrz domu. Doradzamy, jakie rodzaje lamp wybrać do oświetlenia schodów i jakie są najlepsze miejsca ich zamontowania. Przedstawiamy ciekawe pomysły na estetyczne i bezpieczne oświetlenie schodów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania. Dowiedz się, jak stworzyć przyjemne dla oka oświetlenie, które nie tylko zapewni domownikom bezpieczne korzystanie ze schodów, lecz także stworzy w mieszkaniu przytulną i ciepłą atmosferę.
 • Schody z kostki - ceny, porady i wszystko, co warto wiedzieć

  Schody z kostki - ceny, porady i wszystko, co warto wiedzieć

  Schody z kostki łączą w sobie walory estetyczne, dużą wytrzymałość oraz odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych. Nowoczesne rodzaje kostki coraz częściej stanowią atrakcyjną alternatywę dla betonu, płytek gresowych oraz klinkieru. Wytrzymują większe obciążenia i nie wymagają konserwacji. Ponadto są coraz częściej wybierane jako materiał do wykończenia nawierzchni wokół domu i w ogrodzie. Poniżej podpowiemy krok po kroku, jak wygląda układanie kostki na schody, jakie są jej możliwości oraz ceny.
 • Schody. Czym i za ile je wykończyć?

  Schody. Czym i za ile je wykończyć?

  Decydując się na wybór schodów trzeba wziąć pod uwagę kwestie finansowe, trwałość, estetykę. Niezależnie od dokonanego wyboru należy pamiętać, iż tylko precyzyjnie i fachowo wykonane schody są gwarancją bezpieczeństwa domowników.
 • Pobiegną na 30. piętro po mistrzostwo Polski

  Ponad 360 zawodników zgłosiło się do niedzielnych mistrzostw Polski w biegu po schodach, które zostaną rozegrane w katowickim Altusie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 30 pięter tego najwyższego w regionie budynku.
 • Komunikacja: Schody

  Komunikacja: Schody

  Schody służą do komunikacji pionowej w budynku; są jednym z trudniejszych do wykonania elementów architektury domu. Źle zaprojektowane będą niewygodne, a kiepsko wykonane mogą być nawet niebezpieczne. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkowania, schody muszą spełniać zasady ergonomii.
 • Sprawdzone triki na sexy ciało

  Sprawdzone triki na sexy ciało

  Nie musisz wcale mieć idealnych proporcji, by być ponętną kobietą.
 • Strefa dzienna (cz. 10): Salon

  Strefa dzienna (cz. 10): Salon

  Pokój dzienny zwany też salonem to miejsce reprezentacyjne. Zazwyczaj jest to największe pomieszczenie w domu. Dobrze, jeśli jest usytuowane od południa lub zachodu.

Filmy - Schody (7)