Schalke 04

Artykuły - Schalke 04 (307)

 • ​Bundesliga. Odwołany trening Schalke, powodem pozytywny test na koronawirusa

  ​Bundesliga. Odwołany trening Schalke, powodem pozytywny test na koronawirusa

  Niepokojące wieści dotyczące FC Schalke przekazują niemieckie media. Standardowy szybki test na obecność koronawirusa u jednego z członków drużyny dał pozytywny wynik. Pod znakiem zapytania może wobec tego stanąć najbliższy mecz ligowy z Herthą BSC.
 • Bundesliga. Dwa przypadki koronawirusa w Schalke

  Bundesliga. Dwa przypadki koronawirusa w Schalke

  "Corona-Alarm w Schalke. Znowu!" - donosi niemiecki "Bild". Dwie osoby z klubu z Gelsenkirchen otrzymały pozytywne wyniki testów na koronawirusa.
 • Drastyczne sceny, kibice "polowali" na piłkarzy Schalke

  Drastyczne sceny, kibice "polowali" na piłkarzy Schalke

  Chociaż już kilka dni minęło od porażki piłkarzy Schalke 04 z Arminią Bielefeld, pieczętującą spadek z Bundesligi zespołu z Gelsenkirchen, to jednak w Niemczech wciąż toczy się dyskusja na temat zajść, jakie miały miejsce pod stadionem "Koenigsblauen". Portal ruhr24.de ujawnił kolejne szczegóły afery i "polowania" na nieszczęsnych piłkarzy.
 • Policja na treningach Schalke, piłkarze się boją

  Policja na treningach Schalke, piłkarze się boją

  Schalke 04 Gelsenkirchen w fatalnym stylu żegna się z Bundesligą. Piłkarze na kilka kolejek przed końcem stracili już szanse utrzymania, a na dodatek zostali zaatakowani przez wściekłych fanów po ostatnim spotkaniu. W klubie nadal jest niespokojnie, a działacze poprosili policję o ochronę treningów, bo zawodnicy wciąż się boją.
 • ​Bundesliga. Tomasz Hajto chce pomóc Schalke 04

  ​Bundesliga. Tomasz Hajto chce pomóc Schalke 04

  Po 30 latach pobytu na najwyższym szczeblu rozgrywek, jeden z najbardziej zasłużonych klubów Bundesligi, Schalke 04 opuszcza jej szeregi.
 • E-sport. Rogue spada do drabinki przegranych

  E-sport. Rogue spada do drabinki przegranych

  Niedzielny mecz przyniósł nam pierwsze duże zaskoczenie w play-offach LEC. Rogue w czterech mapach nieoczekiwanie uległo MAD Lions i spadło do drabinki przegranych. Z kolei "Lwy" zmierzą się teraz w "małym finale" z G2.
 • ​E-sport. Kto zaskoczy nas w play-offach LEC?

  ​E-sport. Kto zaskoczy nas w play-offach LEC?

  Przed play-offami LEC wciąż otwarta jest kwestia tego, kto sięgnie po puchar najważniejszych europejskich rozgrywek League of Legends. O końcowy triumf walczy aż czterech Polaków: Marcin "Jankos" Jankowski (G2 Esports), Adrian "Trymbi" Trybus, Kacper "Inspired" Słoma (obaj Rogue) oraz Oskar "Selfmade" Boderek (Fnatic). Czy w najważniejszej części sezonu jest jeszcze miejsce na jakieś zaskoczenia?
 • E-sport. Szalona końcówka sezonu w LEC

  E-sport. Szalona końcówka sezonu w LEC

  Do ostatniego dnia nie było wiadomo, kto zagra w play-offach najważniejszych rozgrywek w Europie. Ostatecznie do G2, Rogue i MAD Lions dołączyły drużyny Fnatic, SK Gaming i Schalke 04.
 • E-sport. G2 i Rogue bezbłędne, problemy pozostałych Polaków

  E-sport. G2 i Rogue bezbłędne, problemy pozostałych Polaków

  Drużyny G2 i Rogue z kompletem zwycięstw zakończyły rywalizację w ramach piątego tygodnia LEC i wciąż pozostają nierozłączne na szczycie tabeli najważniejszych rozgrywek League of Legends na Starym Kontynencie. G2 pokonało Astralis i Schalke 04, natomiast Rogue okazało się lepsze od Misfits i Team Vitality. Na trzecie miejsce wskoczyło MAD Lions.
 • E-sport. Czterech Polaków na podium LEC na półmetku

  E-sport. Czterech Polaków na podium LEC na półmetku

  Doskonale zmagania rozpoczęli Polacy występujący w najważniejszych rozgrywkach League of Legends w Europie. Po dziewięciu kolejkach na prowadzeniu ex-aequo znajduje się G2 Esports Marcina "Jankosa" Jankowskiego i Rogue Kacpra "Inspireda" Słomy oraz Adriana "Trymbiego" Trybusa. Zaraz za nimi plasuje się Oskar "Selfmade" Boderek razem z Fnatic.

Filmy - Schalke 04 (54)