InteriaTV - sceny łóżkowe

Filmy - Sceny łóżkowe (5)

 • Agnieszka Dygant o graniu scen łóżkowych

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu „Prawo Agaty” niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie. Aktorka stara się wtedy wyobrazić sobie, że po prostu jest w nim zakochana. Jedną z odważniejszych scen łóżkowych w swojej karierze Agnieszka Dygant zagrała z Leszkiem Lichotą w najnowszym sezonie „Prawa Agaty”. – Scenę łóżkową postanowiliśmy rozegrać inaczej, bo pokazaliśmy końcówkę zbliżenia między kobietą a mężczyzną i to nie było grzeczne, nie było glamour. Nie ma dotykania, nie ma rozrzuconych części garderoby, tylko skupiamy się na esencji, czyli na tym, co tam się dzieje, że mężczyzna jest na kobiecie i uprawiają seks. Nie chcieliśmy tego ugrzecznić, ulepszyć i robić z tego takiej figury obłej – mówi Agnieszka Dygant.
 • Rozebrała się przed DiCaprio, a on...

  Margot Robbie to wschodząca gwiazda Hollywood! Atrakcyjna Australijka wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese. W rozmowie z agencją Associated Press wyjaśnia, dlaczego bała się rozbieranych scen i zdradza sekrety swojego filmowego partnera. "Leo nieraz wyglądał i zachowywał się, jakby mu coś odbiło!"
 • Sceny łóżkowe w popularnym serialu i... życiu aktorów

  W sianie, w łóżku, na podłodze... aktorzy serialu "Pierwsza miłość" opowiadają o miłosnych perypetiach swoich bohaterów i swoich własnych.
 • Maciej Stuhr o nagości aktora

  Jeżeli się nie chce rozbierać na scenie czy całować innych kobiet przed kamerą, zawsze można zostać kominiarzem - Maciej Stuhr o tak zwanych "trudnych" scenach.
 • Sceny łóżkowe, czyli prawdziwe życie

  Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" była gościem programu Emisja.