sceny

Artykuły - Sceny (560)

 • Największe skandale gwiazd na scenie

  Największe skandale gwiazd na scenie

  Rihanna niedawno uderzyła w trakcie koncertu swojego fana - nie była jednak jedyna. Takie wybryki miał na swoim koncie też nieżyjący basista Sid Vicious z grupy Sex Pistols. Do skandali na scenie w trakcie koncertów dochodzi często. Nie tylko takich z użyciem siły.
 • Raper został zgwałcony na scenie?

  Raper został zgwałcony na scenie?

  W trakcie koncertu w Minneapolis hiphopowiec Danny Brown i jedna z fanek uprawiali seks na scenie.
 • Wyrzucili go za krytykę prezydenta

  Wyrzucili go za krytykę prezydenta

  Raper Lupe Fiasco został siłą usunięty ze sceny po tym, jak na koncercie inaugurującym drugą kadencję Baracka Obamy skrytykował prezydenta Stanów Zjednoczonych.
 • Zszedł ze sceny, bo było za głośno. Zobacz!

  Zszedł ze sceny, bo było za głośno. Zobacz!

  Gitarzysta Pete Townshend z zespołu The Who zdenerwowany zszedł ze sceny podczas ostatniego koncertu grupy.
 • Zapaliła marihuanę na scenie. Zobacz

  Zapaliła marihuanę na scenie. Zobacz

  Podczas koncertu w Amsterdamie Lady Gaga postanowiła wywołać kolejny skandalik. Tym razem gwiazda zapaliła na scenie skręta z marihuaną.
 • Banki w centrum sceny

  Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych przyniosły sesję, w trakcie której nastroje zdominowała przecena banku PKO BP. Opublikowana dzień wcześniej informacja o szybkiej sprzedaży części pakietu akcji posiadanych przez Skarb Państwa przełożyła się dna dynamiczny spadek ceny banku o poranku i w dużej mierze przesądziła o wyniku całej sesji, którą indeks największych spółek skończył stratą zbliżoną do 0,3 procent.
 • Katy Perry znika ze sceny

  Katy Perry znika ze sceny

  Piosenkarka Katy Perry jest zmęczona popularnością. Dlatego postanowiła na pewien czas zniknąć z show-biznesu. 27-letnia gwiazda pop potrzebuje przerwy przede wszystkim po to, by w pełni dojść do siebie po rozwodzie z Russellem Brandem.
 • Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przyznał, że nie ma problemu ze scenami rozbieranymi. Wręcz przeciwnie - lubi, kiedy kobiety podziwiają jego ciało. Ku radości milionów fanek aktor ponownie pokaże swoje wdzięki w najnowszym filmie "Cosmopolis".
 • Tupac Shakur powróci na scenę?

  Tupac Shakur powróci na scenę?

  Po znakomicie przyjętym koncercie na kalifornijskim festiwalu Coachella, gdzie Snoop Dogg i Dr Dre wystąpili prezentując na scenie trójwymiarowy obraz zmarłego w 1996 roku Tupaca Shakura, raperzy planują tournee.
 • Rzecznik prezydenta Świnoujścia jako gwałciciel. Mocne

  Zły sędzia gwałci blond piękność - tak wygląda scenariusz śmiałej sceny filmu nakręconego przez jednego ze studentów łódzkiej "filmówki". Szczególne zaciekawienie budzi jednak obsada sceny, w której rolę gwałciciela odgrywa... rzecznik prezydenta Świnoujścia Robert Karelus.

Filmy - Sceny (7)

 • Facet miał niemały problem. Pupil odmówił daleszego spacerownia

  Facet miał niemały problem. Podczas spaceru jego pupil odmówił dalszego chodzenia. Zobaczcie sami.
 • Mucha, Bobek i sceny na sianie

  Miłość, boks i pieniądze - ruszyła nowa produkcja TVN, "Prosto w serce". W serialu gra Anna Mucha, a partneruje jej - znany z "BrzydUli" - Filip Bobek.
 • Nie schodzi ze sceny!

  Iwan Komarenko - wokalista, były członek zespołu Ivan i Delfin nie zamierza kończyć kariery. Właśnie wystąpił na festiwalu w Opolu, teraz planuje kolejne koncerty, płyty i... współpracę z Krzysztofem Krawczykiem.
 • "33 sceny z życia"

  Bohaterką filmu jest 33-letnia artystka Julia (Julia Jentsch). Film opowiada o jednym roku, który całkowicie zmienia jej udane dotąd życie.