Scarlett Johansson

Synonimy:
Johansson Scarlett, Scarlett Johannson
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Scarlett Johansson (222)

 • Scarlett Johansson oskarża Złote Globy o seksizm

  Scarlett Johansson oskarża Złote Globy o seksizm

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej znalazło się niedawno w ogniu krytyki. Powodem niezadowolenia części odbiorców i ekspertów z branży filmowej jest brak różnorodności rasowej w szeregach organizacji. Do grona publicznie potępiających stowarzyszenie gwiazd dołączyła teraz Scarlett Johansson. Pięciokrotnie nominowana do Złotego Globu aktorka ujawniła, że członkowie HFPA regularnie dopuszczali się seksistowskich zachowań „graniczących z molestowaniem seksualnym”.
 • Scarlett Johansson wstydzi się niektórych swoich ról i wypowiedzi

  Scarlett Johansson wstydzi się niektórych swoich ról i wypowiedzi

  Gwiazda takich filmów, jak „Między słowami”, „Vicky Cristina Barcelona” czy „Historia małżeńska” w najnowszym wywiadzie pokusiła się o refleksję nad swoimi niektórymi zawodowymi decyzjami i wypowiedziami, które odbiły się w mediach szerokim echem. Scarlett Johansson zdradziła, że dziś żałuje tego, że w przeszłości parę razy nie ugryzła się w język. A dziś uczy się „rozpoznawać sytuacje, w których powinna zamilknąć”.
 • Scarlett Johansson wyszła za mąż. Po raz trzeci

  Scarlett Johansson wyszła za mąż. Po raz trzeci

  Scarlett Johansson znowu jest mężatką. Tym razem wyszła za Colina Josta. To trzecie małżeństwo 35-letniej aktorki. Para, która zaręczyła się w maju zeszłego roku, powiedziała sobie sakramentalne "tak" w zeszły weekend, na bardzo intymnej uroczystości. Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas pandemii. Informacja o ślubie pojawiła się dopiero dziś na profilu instagramowym Meals on Wheels America.
 • Miała grać Scarlett Johansson, ale były protesty

  Miała grać Scarlett Johansson, ale były protesty

  Zapowiedziany w 2018 roku film "Rub and Tug", w którym Scarlett Johansson miała wcielić się w rolę transpłciowego mężczyzny, nie został zrealizowany. Porzucono ten pomysł z powodu protestów członków społeczności LGBTQ, którzy argumentowali, że tej roli nie powinna grać heteroseksualna aktorka. Teraz pomysł wróci w postaci serialu, w którym w rolę transpłciowego mężczyzny wcieli się transpłciowy aktor.
 • ​Najlepiej zarabiające aktorki w świecie kina

  ​Najlepiej zarabiające aktorki w świecie kina

  Choć w ostatnich miesiącach wielka machina Hollywood stanęła w miejscu, a plany filmowe opustoszały, są tacy, którzy nawet tego nie odczuli. Największe światowe gwiazdy potrafią w rok zarobić tyle, ile przeciętny człowiek nie wydaje przez całe życie.
 • Scarlett Johansson i Florence Pugh jak siostry

  Scarlett Johansson i Florence Pugh jak siostry

  Za kilka miesięcy na ekrany kin trafi długo wyczekiwany film "Czarna Wdowa" ze Scarlett Johansson i Florence Pugh w obsadzie. Choć ich bohaterki łączy skomplikowana relacja, prywatnie aktorki świetnie się dogadują. Johansson zdradza, że odnalazła w Pugh siostrę, której nigdy nie miała.
 • Scarlett Johansson: Wenus z Nowego Jorku

  Scarlett Johansson: Wenus z Nowego Jorku

  Scarlett Johansson ma talent, urok i seksowną chrypkę. Kocha ludzi. Nie zadziera nosa. Jest też dopiero dwunastą w historii Oscarów osobą, która tego samego roku otrzymała dwie nominacje: za role w "JoJo Rabbit" i "Historii małżeńskiej".
 • Scarlett Johansson dołączyła do elitarnego grona

  Scarlett Johansson dołączyła do elitarnego grona

  Jeszcze 12 stycznia tego roku Scarlett Johansson nie mogła pochwalić się żadną nominacją do Oscara. Dzień później miała już dwie. Popularna aktorka ma szansę na statuetkę za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Historia małżeńska" oraz za najlepszą drugoplanową rolę w "Jojo Rabbit".
 • Scarlett Johansson: Duży zwrot w karierze

  Scarlett Johansson: Duży zwrot w karierze

  Mimo że Scarlett Johansson jest piękną kobietą, ma już dosyć grania w filmach, w których ważna jest tylko jej uroda. Coraz bardziej świadomie wybiera kolejne role, które zrywają z jej dotychczasowym wizerunkiem. Jej fani mogą być zaskoczeni. Obecnie możemy ją oglądać w poruszającej "Historii małżeńskiej", na premierę czeka zaś czarna komedia "Jojo Rabbit".
 • Scarlett Johansson: Jestem sumą różnych doświadczeń

  Scarlett Johansson: Jestem sumą różnych doświadczeń

  Scarlett Johansson należy do grona najbardziej uznanych aktorek, a w tym roku magazyn Forbes ogłosił, że jest również najlepiej zarabiającą aktorką na świecie. Ona sama przyznaje jednak, że najtrudniejszym zadaniem było zrzucenie, przypiętej już w młodości, łatki seksbomby.

Zdjęcia - Scarlett Johansson (9)

Filmy - Scarlett Johansson (4)

 • Scarlett Johansson i Mark Ruffalo o supermocach, dzieciach i Polsce

  Scarlett Johansson i Mark Ruffalo udzielili Annie Wendzikowskiej wywiadu na temat filmu „Avengers: Czas Ultrona”. Materiał będzie miał premierę w „Dzień Dobry TVN” w niedzielę, 10 maja. Z rozmowy dowiemy się, czy Scarlett Johansson często traci panowanie nad sobą, czy chciałby mieć super moc i dlaczego tak bardzo angażuje się w akcje charytatywne. Aktorka opowiada też o swoim polskich korzeniach, o dziadku Polaku i jego rodzinie.
 • "Don Jon" - fragment filmu

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną satysfakcję. Dwie przypadkowo poznane i bardzo odmienne kobiety sprawiają, że przygoda okazuje się dla bohatera prawdziwą lekcją życia.
 • "Hitchcock"

  Jest 1959 rok. Alfred Hitchcock (Anthony Hopkins) pracuje nad filmem, który odciśnie niezatarte piętno na historii kina grozy - "Psychozą"...
 • "Kupiliśmy zoo"

  Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swojej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przewrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność...