Saturday Night Live

Artykuły - Saturday Night Live (19)

 • Billie Eilish w "Saturday Night Live". Prawa grawitacji złamane

  Billie Eilish w "Saturday Night Live". Prawa grawitacji złamane

  Bilie Eilish była pierwszym muzycznym gościem nowego sezonu "Saturday Night Live". Wokalistka postanowiła swój występ urozmaicić w zaskakujący sposób.
 • Pete Davidson w "Saturday Night Live": Katolicy są jak fani Jacksona i R. Kelly'ego

  Pete Davidson w "Saturday Night Live": Katolicy są jak fani Jacksona i R. Kelly'ego

  Sporym echem rozeszła się po sieci wypowiedź Pete'a Davidsona w programie "Saturday Night Live", w której to porównał fanów Michaela Jacksona i R. Kelly'ego do wiernych Kościoła katolickiego. Komik odniósł się też do swojego związku z Kate Beckinsale.
 • Gary Clark Jr. w "Saturday Night Live". Don Cheadle skradł mu show?

  Gary Clark Jr. w "Saturday Night Live". Don Cheadle skradł mu show?

  Gary Clark Jr. był gościem sobotniego (16 lutego) "Saturday Night Live". Muzyk na scenie zaprezentował się dwukrotnie, a podczas drugiego wejścia nieco przyćmił go gospodarz odcinka, aktor Don Cheadle.
 • Chris Farley: Śladami Johna Belushiego

  Chris Farley: Śladami Johna Belushiego

  W ciągu swojej krótkiej kariery Chris Farley był wielokrotnie porównywany do Johna Belushiego - geniusza komedii, który odszedł zbyt szybko. Młody komik nie krył, że znany z "Blues Brothers" aktor był jego wzorem. Łączyła ich postura, typ humoru i uwielbienie publiczności. Niestety, podobnie jak jego idol, Farley odszedł w wieku zaledwie 33 lat z powodu przedawkowania narkotyków. Gdyby żył, 15 lutego 2019 roku obchodziłby swoje 55 urodziny.
 • John Belushi: Żyć szybko, umierać młodo

  John Belushi: Żyć szybko, umierać młodo

  W całej swojej karierze nakręcił zaledwie kilka filmów. Większość z nich nie okazało się hitami kasowymi, poza przebojowym i uwielbianym na całym świecie "Blues Brothers". Ale w swoim czasie był najpopularniejszym komikiem w Stanach Zjednoczonych. 24 stycznia 2019 roku John Belushi obchodziłby 70. urodziny.
 • Kanye West w "Saturday Night Live". Skończyło się aferą

  Kanye West w "Saturday Night Live". Skończyło się aferą

  Kanye West był muzycznym gościem pierwszego odcinka 44. sezonu "Saturday Night Live". Końcówka jego udziału w programie odbiła się szerokim echem w sieci.
 • "Saturday Night Live": Najlepsi członkowie obsady

  "Saturday Night Live": Najlepsi członkowie obsady

  2 grudnia 2017 roku debiutuje polska wersja "Saturday Night Live". Popularny amerykański program jest emitowany za oceanem już 43 sezon. Format opiera się na serii komediowych skeczy z udziałem stałych członków obsady oraz gwiazdy wieczoru, wywodzącej się ze świata filmu, muzyki lub polityki. Jednakże to nie gościnne występy celebrytów są największymi atrakcjami programu. Show często kradną im członkowie obsady, dla których "SNL" jest kluczem do sławy. Do września 2017 roku w programie stale występowało 148 osób. Niektórzy kończyli swą przygodę po kilku odcinkach, inni wiązali się z nim na kilkanaście sezonów. Postanowiliśmy wybrać najlepszych z nich. I w żadnym wypadku nie było to łatwe zadanie.
 • Piotr Adamczyk pierwszym prowadzącym polskie "Saturday Night Live"

  Piotr Adamczyk pierwszym prowadzącym polskie "Saturday Night Live"

  Prowadzącym pierwszego odcinka nowego programu Showmax "SNL Polska" będzie Piotr Adamczyk. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Biedronia. Premiera "SNL Polska" na żywo z Warszawy już 2 grudnia o godz. 21.
 • Tina Fey w komediowym skeczu krytykuje Trumpa

  Tina Fey w komediowym skeczu krytykuje Trumpa

  ​Tina Fey, amerykańska aktorka i scenarzystka, pojawiła się w ramach gościnnego występu w komediowym programie "Saturday Night Live" i mocno skrytykowała prezydenta Donalda Trumpa.
 • Najciekawsze muzyczne epizody 2016 roku w programach rozrywkowych USA

  Najciekawsze muzyczne epizody 2016 roku w programach rozrywkowych USA

  Gwiazda potrzebuje wypromować nowy projekt, płytę lub trasę koncertową? W Stanach Zjednoczonych idealnym miejscem do zaprezentowania swojej osoby są programy m.in. Jimmy'ego Fallona, Jimmy'ego Kimmela lub Ellen DeGeneres. Oprócz klasycznych występów, artyści starają się też podejmować wyzwania twórców show. Oto 10 momentów, które warto przypomnieć raz jeszcze.

Filmy - Saturday Night Live (1)