sąsiedzi

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Sąsiedzi (Film (2014)[Neighbors] Reż.Nicholas Stoller) , Sąsiedzi (bajka)

Artykuły - Sąsiedzi (74)

Filmy - Sąsiedzi (7)

 • Sąsiedzi zamieniają dzielący ich płot na... stół barowy

  25 kwietnia to dzień, w którym Australijczycy i Nowozelandczycy świętują tzw. Anzac, czyli dzień pamięci wszystkich żołnierzy tych krajów, którzy stracili życie w walce. Przez zagrożenie koronawirusem tegoroczne obchody nie mogły być tak huczne, jak zwykle, ale niektórzy poszukali alternatywnych rozwiązań. Ci sąsiedzi, na przykład, sprawnym ruchem piły zamienili dzielący ich płot na stół barowy. I tak można świętować!
 • Rozrywka w czasach pandemii: Mieszkańcy jednego z osiedli zatańczyli w rytm utworu "Jump Around"

  Mieszkańcy jednego z osiedli w Wisconsin postanowili nieco rozerwać się podczas szalejącej w USA pandemii koronawirusa. Kilkadziesiąt osób zatańczyło rytm utworu "Jump Around" House of Pain.
 • Nowi sąsiedzi w skrzynce na listy. Przerażające

  Mieszkanka Australii, otwierając swoją skrzynkę na listy, była zaskoczona nowymi sąsiadami. Pająk ponad setką małych, dopiero co wyklutych pajączków. Przez 6 tygodni matka czuwała przy kokonie całej kolonii dzieci. (STORYFUL/x-news)
 • Dlaczego lubimy zatruwać sobie życie?

  W wielu polskich miastach toczy się osiedlowa wojna o znalezienie miejsca na parkingu. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem wolą zostawiać auto bez opłat na podwórkach, jednak mieszkańcom nie do końca to odpowiada. O braku życzliwości w takich sytuacjach rozmawiali Damian Michałowski oraz Tomasz Sobierajski. (Dzień Dobry TVN/x-news)